Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Satılık YZF-R125 (SATILDI)
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4 5 6
Emrullah hayırlı olsun çok sevindim, sırada baklava aman:] motor olarak ne düşünüyorsun :P
Emo, hayırlı olsun.

(02-16-2012, 07:08 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emrullah hayırlı olsun çok sevindim, sırada baklava aman:] motor olarak ne düşünüyorsun :P

Aslında fıstıklı baklava düşünüyordum ama piyasası olmadıgı için cevizli baklava ya yöneldim. Pastanelere gittiğimde aklım karışıyor çok model olunca :] yahu baklava dedin aklımı aldın hee
(02-16-2012, 07:08 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emrullah hayırlı olsun çok sevindim, sırada baklava aman:] motor olarak ne düşünüyorsun :P

:] :alkış:

Kardeşim hayırlı uğurlu olur inşallah... :çiçek:
(02-16-2012, 07:55 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kardeşim hayırlı uğurlu olur inşallah... :çiçek:

eyvallah abi sağolasın :çiçek:
Bırakın şu baklava işini. Motora odaklan. Sezon başlıcak.
(02-16-2012, 08:24 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bırakın şu baklava işini. Motora odaklan. Sezon başlıcak.

sen 1 aydır baklava yapıyorsun ama
(02-16-2012, 07:43 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Aslında fıstıklı baklava düşünüyordum ama piyasası olmadıgı için cevizli baklava ya yöneldim. Pastanelere gittiğimde aklım karışıyor çok model olunca :] yahu baklava dedin aklımı aldın hee

Acıktımmmmm :]
hayırlı olsun emo inşallah gönlündeki motorada kavuşursun biranevvel.
(02-16-2012, 09:05 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hayırlı olsun emo inşallah gönlündeki motorada kavuşursun biranevvel.

abi sağolasın :çiçek: inşallah
Sayfa: 1 2 3 4 5 6