Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Yedek Parça Sitesi
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Siteyi ne zamandır takip ederim yok yok, fiyatlar avantajlımıdır bilemem fakat Türkiyeye gönderi yapmıyorladı. Dün gece tekrar bakındım başlamışlar. Hatta ufak bir sipariş verdim (ön dişli) bakalım kaç günde gelecek. Tavsiye ederim.

http://www.wemoto.com/home/
(02-27-2012, 07:09 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Siteyi ne zamandır takip ederim yok yok, fiyatlar avantajlımıdır bilemem fakat Türkiyeye gönderi yapmıyorladı. Dün gece tekrar bakındım başlamışlar. Hatta ufak bir sipariş verdim (ön dişli) bakalım kaç günde gelecek. Tavsiye ederim.

:tamam: Bayağı meşhur bir site.. çeşitte bol.. Bakmakta fayda var
cihan abi ben bu siteden 2 yıl önce alış veriş yapmıştım bir arkadaşın vasıtasıyla sinyal camı ve fren debriyaj magnetlerim 1 haftada gelmişti. bazı ürünlerde türkiye fiyatlarıyla gerçekten dağlar kadar fark var.
(02-28-2012, 08:15 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]cihan abi ben bu siteden 2 yıl önce alış veriş yapmıştım bir arkadaşın vasıtasıyla sinyal camı ve fren debriyaj magnetlerim 1 haftada gelmişti. bazı ürünlerde türkiye fiyatlarıyla gerçekten dağlar kadar fark var.

Barış ben bir diş fazla ön dişli aldım. Amacım uzun yolda ekonomik olacakmı bakalım.
cihan abi denemedim aramızda bunu yapan arkadaşlar varmıdır bilmiyorum ama muhtemelen işe yaracaktır birde abi 6 viteste motor 100 km iken devir saatine dikkat et birde dişliyi değiştirdikten sonra bak bakalım motorun 100km deki deviri düşmüşmü eğer 5000d/d de 100 km gidiyorsa dişli değiştikten sonra 4800d/d düşmüşse işlem tamamdır:tamam:
(02-27-2012, 07:09 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Siteyi ne zamandır takip ederim yok yok, fiyatlar avantajlımıdır bilemem fakat Türkiyeye gönderi yapmıyorladı. Dün gece tekrar bakındım başlamışlar. Hatta ufak bir sipariş verdim (ön dişli) bakalım kaç günde gelecek. Tavsiye ederim.

Cihan hocam, sizi izlemeye devam ediyorum.
Siz eczaneyi Dilek hanıma bırakın.
Eczanenin yanına da bir moto garaj açın.
Tamirat, bakım ve modifikasyon işleri yapın.
Yan çanta konusunu geliştirin. GMK olarak size destek verelim.
Moto Garajın kirasının yarısını GMK versin. Sizin garajı kulüp binası yapalım.

Ne dersiniz ??? :tamam:
(02-29-2012, 08:30 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]cihan abi denemedim aramızda bunu yapan arkadaşlar varmıdır bilmiyorum ama muhtemelen işe yaracaktır birde abi 6 viteste motor 100 km iken devir saatine dikkat et birde dişliyi değiştirdikten sonra bak bakalım motorun 100km deki deviri düşmüşmü eğer 5000d/d de 100 km gidiyorsa dişli değiştikten sonra 4800d/d düşmüşse işlem tamamdır:tamam:

Barış teoride standart 15 ön dişli Transalp Xl 650 4443 devirde 100Km/saat hızda seyrediyor. 16 dişli ile yine teorik hesapta 4165 olmalı. 278 devir daha az yapacak. Fakat dediğin gibi pratikte ne nedir önce ve sonrasında deneme yapacağım. Burada paylaşırım.
(02-29-2012, 08:40 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Cihan hocam, sizi izlemeye devam ediyorum.
Siz eczaneyi Dilek hanıma bırakın.
Eczanenin yanına da bir moto garaj açın.
Tamirat, bakım ve modifikasyon işleri yapın.
Yan çanta konusunu geliştirin. GMK olarak size destek verelim.
Moto Garajın kirasının yarısını GMK versin. Sizin garajı kulüp binası yapalım.

Ne dersiniz ??? :tamam:

Mehmet Hocam memnuniyetle. Getirin motorunuzu dişlisini orasını burasını modifiye edelim. Endurolar torklu aletler bu gibi oynamalara müsade ediyorlar. Hediyesi çantada yaparız.
cihan abi ön dişliyi değiştirdiğin zaman , arka lastiğin çatala doğru gideceğini biliyorsun yeterli mesafe vardır umarım

(02-29-2012, 09:13 AM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]cihan abi ön dişliyi değiştirdiğin zaman , arka lastiğin çatala doğru gideceğini biliyorsun yeterli mesafe vardır umarım

Murat doğrusu bu dişlinin çapı ile orjinali arasındaki farkı tam bilmiyorum. Yerine takınca belli olacak. Zincir daha yeniydi ve biraz bollaştı, zincirin şu anki bolluğunu düşünerek olabileceğini düşünüyorum. Sanki yer var gibi. Bakalım uygulamada ne olacak. Tabi bakla ilave edilebilir ama oda sağlıklı bir şey değil. Olmadı yapmayacağız biraz daha zincirin gevşemesini bekleriz.
Cihan abi harika bir site bana gereken bazı malzemeler var bunları buradan sipariş verebilirim, teşekkür ederim.
Sayfa: 1 2