Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: SATILIK CBR 250R (2011) -SATILDI-
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
(03-06-2012, 11:56 AM)Batuhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]evet arkadaşlar, 98kg. lık bir bünyeyi taşımak için daha güçlü birşey almayı planlıyorum :)
fuarda NC700'e baktım. çok ta hoşuma gitti, 2 silindir ve 48 beygire sahip. asvalt lastiği var.
yada deauville düşünüyorum, deauvillede de 2 silindir var. Burak'ın Cbf'ini kullandıktan sonra çok kararsız kaldım.
cbf mi, deauville mi diye.
birde vfr800 var :)

Ben VFR 800'ü çok beğeniyorum :tamam:
Çamurdan uzak bıraktık sizleri böyle oldu tabi :]

şaka bir yana en kısa sürede gönlünde ki taya kavuşman dileğiyle.. :çiçek:
Evet ama Cihan abi O zaman Batu'nun Traktor almasi lazim :)
Batu aynı hatayı yapma sana diyim 98Kg'ı 60HP altı bişi çekmez. Hatta HP önemli değil tork lazım. 60Nm altı bişi alma. Başkada bişi demiyorum.
(03-06-2012, 12:07 PM)Buraq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet ama Cihan abi O zaman Batu'nun Traktor almasi lazim :)

KTM alsın o iki teker traktör zaten :]
(03-06-2012, 12:08 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Batu aynı hatayı yapma sana diyim 98Kg'ı 60HP altı bişi çekmez. Hatta HP önemli değil tork lazım. 60Nm altı bişi alma. Başkada bişi demiyorum.
(03-06-2012, 12:07 PM)Buraq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet ama Cihan abi O zaman Batu'nun Traktor almasi lazim :)

KTM alsın o iki teker traktör zaten :]

Puahhahahaaa :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Sayfa: 1 2