Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: 18 Mart Çanakkale
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
‎1.ÇANAKKALE MOTOSİKLET FESTİVALİ

17 Mart 2012 Cumartesi, 06:00 - 18 Mart 2012 Pazar, 02:30.. GELİBOLU ÇAMLIK MEVKİİ

17.03.2012-18.03.2012 TARİHLERİNDE ÇANAKKALE MOTOR KULÜBÜ TARAFINDAN TARİHİ YARIMADASI GELİBOLU'DA DOĞA GÜZELLİKLERİNİN ARASINDA FESTİVALİMİZDE SİZLERİDE GÖRMEKTEN KIVANÇ DUYARIZ... FESTİVALİMİZE KATILACAK KULÜBLERİMİZLE VE ŞAHISLARLA BERABER FESTİVAL ALANINDA EĞLENCELİ V...AKİT GEÇİRMEK İÇİN ÇEŞİTLİ KONSERLERİMİZ YARIŞMALARIMIZ OLUCAKTIR. FESTİVALİMİZ ÇANAKKALE'DE İLK OLDUĞU İÇİN TAMAMEN ÜCRETSİZ OLUCAKTIR. YEŞİLLİKLERİN ARASINDA VE DENİZİN İÇİNDE GECE KONSERLERİMİZİ VE GÜNDÜZ YARIŞMALARIMIZI SİZ SAYGI DEĞER MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ İLE EĞLENCELİ VAKİTLER GEÇİRECEĞİMİZE İNANIYORUZ...

KONAKLAMAMIZDA TAMAMİ İLE ÇADIR CAMPİNG ALANINDA GECE ATEŞİNDE EĞLENCELİ SOHBETLERLE KONSERLERLE SİZLERE HİZMET VERECEĞİZ

İSTANBUL'DAN GELİCEK OLAN SAYGI DEĞER MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ SABAH SAAT 08:30 DA GELİBOLU'DAKİ KULÜBÜMÜZDE HAZIR BULUNMALARI RİCA OLUNUR.

KULÜP ADRESİMİZ: YAZICIZADE MAH. MEVLEVİHANE SOK. HACI YUSUF ACAR PASAJI NO:12 (EVREŞE KIRAATHANESİ)

İZMİR TARAFINDAN GELİCEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ İSE SAAT 10:00 DA ECEABAT İSKELESİNDE HAZIR BULUNMALARI RİCA OLUNUR...

1 GÜN ÖNCEDEN GELİCEK OLAN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN GELİBOLU VE ÇANAKKALE'DEKİ OTELLER: www.booking.com/Gelibolu-Otelleri
AYRICA CADIRLARIYLA GELEN MOTOSEVERLERİMİZE ÜCRETSİZ KAMP ALANI BULUNMAKTADIR...

AYRICA ŞEHİTLİK GEZİSİ SIRASINDA ŞEHİTLİĞİN REHBERLİĞİNİ VE TANITIMINI ÇANAKKALE MOTOR KULÜBÜ BAŞKANI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLCEKTİR.
Gideceksek işyerinden izin ayarlayayım :tamam:
(03-06-2012, 10:49 AM)Bandroll Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gideceksek işyerinden izin ayarlayayım :tamam:

Seyfi sen izin ayarla. Aşırı bir soğuk ve yağış olmazsa gidenler olacak.
Öneri gidiş rotası

http://maps.google.com/maps?saddr=Gebze,...,2&t=m&z=8
benim durumum motoru toplamama bağlı şuandada hiçbir şey yapamıyorum boyadan gelecek parçaları bekliyorum.
Benim durum Cuma gününe bağlı :.(
(03-06-2012, 02:15 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim durum Cuma gününe bağlı :.(

Aslında bende Cuma gece nöbetçiyim fakat yinede gitmek isterim.
Gidenlerin yolu açık olsun :çiçek: bu senede geçti bizden.
Ben ve varaderom sizinle olacak.
(03-06-2012, 05:53 PM)leather_engineer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben ve varaderom sizinle olacak.

Mümin konuştuğum Vara sahipleri fiyat uygun dediler. Bilgine.
Hadi hayırlı olsun.
(03-06-2012, 05:53 PM)leather_engineer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben ve varaderom sizinle olacak.

inşallah gardaş...
cihan abi cabuk oku silicem hayrı oldu zaten hehehehehehe
Sayfa: 1 2 3