Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Zero Race...
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Çok hoş bir motosiklet modeli, uzun yolculara duyurulur

bize uymaz bu...
cam açılmıyor, kolumuzu camdan nasıl sarkıtacağız ? sigaramızın külünü nereye silkip, dumanını nereye üfleyeceğiz ?
kaskı yarım takıp altından sigara için bir millet olarak bize ters gelir.
hem şehir içinde yanda ki tekerlekler araçların arasından sıyrılmayı engeller takılır. Sonra acaba müzik sistemi takılıyor mu ? Arka koltuk altına karpuz giriyor mu ? Fabrika çıkışı olarak karartma camlı ve zenon farlısı var mı ?
vs vs... aklıma ilk gelenler
:P
Hamit sana bundan alalım tozu , pisliği ve rüzgarı sevmiyorsun.
(03-15-2012, 03:47 PM)Batuhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bize uymaz bu...
cam açılmıyor, kolumuzu camdan nasıl sarkıtacağız ? sigaramızın külünü nereye silkip, dumanını nereye üfleyeceğiz ?
kaskı yarım takıp altından sigara için bir millet olarak bize ters gelir.
hem şehir içinde yanda ki tekerlekler araçların arasından sıyrılmayı engeller takılır. Sonra acaba müzik sistemi takılıyor mu ? Arka koltuk altına karpuz giriyor mu ? Fabrika çıkışı olarak karartma camlı ve zenon farlısı var mı ?
vs vs... aklıma ilk gelenler
:P

Batuhan ben bunları hiç düşünmemiştim bize gitmez bu vazgeçtim :O
çelik cantlı , spor yaylı ve arkasında "kapılma rüzgarıma nesle olursun" yazılı modelleri olsa belki ..
(03-15-2012, 06:31 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hamit sana bundan alalım tozu , pisliği ve rüzgarı sevmiyorsun.

Emrullah yukarıda Batuhan'ın yazdıklarını okuyunca ben hiç birini yapmasam da bana göre olmadığını düşünmeye başladım, soğuttu beni :):)