Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Çınarcık - Armutlu - Gemlik - İznik
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Ortalama 250 km'lik harika bir rota..

Yol üzerinde Çınarcık'da Hakan abinin Mekanı (Zindan).. ve diğer konakladığımız bir kaç yer bulunuyor..

TIKLAYIN
İznik gölü etrafı dışında yol güzel göl etrafı yolu çok bilmiyorum ama bir önceki seferde gittiğimiz gibi çamur varsa fena :):)

Tarih ne planlıyorsunuz Veysel abi :bilmem:
(04-30-2012, 07:28 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İznik gölü etrafı dışında yol güzel göl etrafı yolu çok bilmiyorum ama bir önceki seferde gittiğimiz gibi çamur varsa fena :):)

Tarih ne planlıyorsunuz Veysel abi :bilmem:

Bu pazar bir keşif gezisi yaptık.. yol harika, geniş virajlar ve asfalt.. video ve fotoğrafları bu akşam yükleriz büyük ihtimalle..

önümüzdeki haftalarda ise kamplı bir Çınarcık gezisi ve sonrasında İznik'e Şener abiye ziyarete gidebiliriz.. :tamam:
Yaylaya çıkan yola geçen hafta çıkmıştık yol virajlı , eğlenceli bir yol ama yer yer mıcırlı.

Sakin bir şekilde keyifli bir sürüş için güzel bir yol. Bu sene kamp açılışı yapmayanlar (Örnek ben) için Mayıs ayında konaklamalı bir gezi şart.
(04-30-2012, 08:40 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yaylaya çıkan yola geçen hafta çıkmıştık yol virajlı , eğlenceli bir yol ama yer yer mıcırlı.

Sakin bir şekilde keyifli bir sürüş için güzel bir yol. Bu sene kamp açılışı yapmayanlar (Örnek ben) için Mayıs ayında konaklamalı bir gezi şart.

Erdem, sadece yapmayanlar içein değil, yapanlara da şart.
Mayısın ilk haftası biliyorsun GS2 ve GS3 eğitimleri var.
Sonrası için düşünebiliriz.

Veyselim, başkanım. Size katılamadım, kusura kalmayın.
Siz gençlerin düzenini bozmayalım dedik :P
Ayrıca, ne öyle. Pazar sabahı saat 08:00 da, daha kargalar kahvaltı yemeden buluşma felan.
Cihan hocam ve Atilla Bey ile saat 10:00 da buluştuk paşalar gibi.
Abi bu seferki kamp olayını eşli yapalım mümkünse yaa, Yoksa hatunlar bizi eve almıyacak haberiniz olsun. :]:]:P
Aynen eşli yapalım. Eşi olmayanla 30 mt ileride ayrı biryerde kursun dışlayın. Bende eşlerimi getirecem.
Tamam onur. Eşli olacak.
Eş, sevgili, nişanlı, kız arkadaş, anne, kız çocuk ve dişi sineğin gireceği bir kamp yapacağız.

Eğer bu sefer de kampa bayan almıyoruz dersek, bizi yerler.
Tüm bayanlardan da bu yönde bir talep var.
güzel bir hafta sonu oldu Şener abiyi ayak üstüde ziyeret etmek güzeldi iyi gördük emeklilik yaramış valla.

eşli kampa benden de tam destek hatun fena bileniyor motor hayatım söz konusu gs2 ve 3 ten önce kampı yapalım bitsin gitsin :):)
(04-30-2012, 09:24 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tamam onur. Eşli olacak.
Eş, sevgili, nişanlı, kız arkadaş, anne, kız çocuk ve dişi sineğin gireceği bir kamp yapacağız.

Eğer bu sefer de kampa bayan almıyoruz dersek, bizi yerler.
Tüm bayanlardan da bu yönde bir talep var.

Eşli kamp yaptığımızda gelmezlerse ben o zaman soracağım bayan üyelerimize :kızgın:
Sayfa: 1 2