Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Trafik Haftası Korteji
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Arkadaşlar ;

Az önce Gebze ilçe emniyet müdürlüğünden aradılar..

Trafik haftası olması dolayısıyla yarın Emniyet Müdürlüğü Osman Hamdibey den çarşıya bir kortej yapacakmış..

Gebze Motosiklet Kulübünden 8-10 adet büyük ccli motor iştirak edebilir mi diye sordular..

Hafta içi olması ve son dakikada haberimiz olması katılımı zorlaştırıyor.. ama müsait olan arkadaşlarımız olur mu acaba diye bir sorayım sizlere dedim..

Yarın saat 15:00 gibi sürüşe katılabilecekler var mı ??
Keşke hafta sonu olsaydı, çarşıyı kapatırdık o zaman..
aynen biraz evvel sorumlu yöneticimle paylaştım, bana öyle bir bakışı vardıki devamını getiremedim :]

ama gerçekten güzel olurdu bizim için
klup olarak güzel ve anlamlı bir katılım olabilirdi hafta içi olması ve kortej saatinin ters kalması kötü oldu tühhh:kötü::kötü:

trafikten uyarı gelmiş katılım göstermeyen arkadaşları merkeze davet ediyorlarmış ne yapacaklarsa :) :) :)
Bu gibi durumlarda haberdar edip aramaları hoşuma gitti şahsen.

Yalnız haftaiçi olması dolayısıyla katılım zor. Haftasonu olsaydı inletirdik ortalığı
(05-08-2012, 07:32 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu gibi durumlarda haberdar edip aramaları hoşuma gitti şahsen.

Yalnız haftaiçi olması dolayısıyla katılım zor. Haftasonu olsaydı inletirdik ortalığı

Sana katılıyorum kulüp olarak aranıp davet ediliyor olmak gurur verici bir durum.. Gmk
erdo ne ayaksın len resim değiştirmişin yine kulübe bi bayanmı üye oldu yoksa :]:]:]
:]:]:]

Bayan baymayan üye falan yok canım istedi yaz konumuna geçtim : )
Güzel olurdu keşke hafta sonu olsaydı bende arkadaşlara katılıyorum kulüp olarak aranmak çok güzel bişey erken çıkabilirsem ben katılırım veysel
bizden iki CBF600 katılım sağlar. : )
tamamlayan olursa birleşelim.
Sayfa: 1 2