Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: VARADERO'ya makyaj
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
:+1::çiçek:
Güle güle kullan Mümin.

Burak elle de çekilebilyor. Ben hazır parçalı olandan aldım. O daha rahat. direk yapıştır. Yalnız heryerde satılmıyor.

Düz olanında Keiti'nin plastik bir düzenekte satılanları var. Jantla lastik arasından kaide alıp yapıştırıyosun.
güzel :tamam:

Sade ve şık
Güzel olmuş Mümin, güle güle kullan :alkış:
Bahsettiklerim bunlar.

IMG-20120517-00607.jpg

IMG-20120515-00602.jpg
Mümin canlı olarak gördüm gerçekten güzel olmuş elin yatkın belli çok güzel yapmışsın Onur gibi köşeli olmamış :):)
Ellede yavaş ve dikkatli şekilde çekiliyo Murat. Gündüz ışığıyla daha iyi çekersin.
Mümin çok güzel görünüyor eline sağlık güle güle kullan...
(05-21-2012, 05:33 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güle güle kullan Mümin.

Burak elle de çekilebilyor. Ben hazır parçalı olandan aldım. O daha rahat. direk yapıştır. Yalnız heryerde satılmıyor.

Düz olanında Keiti'nin plastik bir düzenekte satılanları var. Jantla lastik arasından kaide alıp yapıştırıyosun.

Onlari da biliyorum.. yarim cember seklinde kesilmis olanlari 25 - 30 TL ler civariydi. Aparati ile birlikte satilanlari da oyle fiyataydi. Ben delikanlilik yaptim. 10 m 1 cm kirmizi seridi 2 TL ye aldim.. :) aradaki fark da benim işçilik bedelim olacak sanirim :)
güzel olmuş mumin :tamam:
Sayfa: 1 2 3