Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Motosiklet hata kabul etmeyen bir tutkudur
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2

Bu ara hep kaza videoları izliyorum. Çok çok temkinli olmak gerekli olduğunu tekrar tekrar hatırlamak için :dur: Biraz uzun ama oturup izledim hepsini.
Kazalardan anlıyoruz ki; Hız , acele , dikkatsizlik kaza getirir.

Birkaç günden beri bende sürüşümü daha kontrollü hale getirmeye çalışıyorum..
Tabi "Artistliğin sonu figüranlıktır" örnekleri de mevcut ama dikkatsiz şoförler yüzünden olan kazalar çok fazla. Bazıları çok ciddi hasarlı bu arada
otomobil sürücülerininde yolun sadece kendilerine ait olduğunu düşünmeleride çok ciddi kazalara yol açıyor
Dikkatsizlik, dalgınlık, yada karşı tarafın sebep olması gibi durumlar bir şekilde kontrol edilebilir, önlenebilir ama "kontrolsüz birhız hiçbir şekilde önlenemez, kaza yapma riskin yüksektir.
Etrafımızda ki trafik kazalarına baktığımızda genel durum böyle ne yazık ki. Ha bunu biliyorum fakat uyguluyormuyum hayır yoluna göre sadece;)
Videonun tamamını izleyemesemde birkaç kazada kahkahaya boguldum tamamını evde izlerim, Paylaşım için teşekkürler.:çiçek:

Kazaların %70 i şehir içinde oluyor , kazalarda en çok sarfedilen sözçükler ise şöyle '' Görmedim , Çok hızlı geliyordun , O araya girilirmi vs... ''

Yani siz siz olun şehiriçinde kavşaklarda ve kör noktalarda çok dikkatli olun.

Kazasız belasız sürüşler , GMK'dan birinin bu videoda kazasını görmek istemeyiz :]
(02-11-2013, 06:28 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kazasız belasız sürüşler , GMK'dan birinin bu videoda kazasını görmek istemeyiz :]

26:03 e dikkat !!!

soladaki ( ensesine vurulan) makina Husquvarna SM 610 : ))

sağdakinin yaptığını yapmak isteyen bi dünya adam biliyorum : )))
haha :D o sahne müthişti ne grup sürüşü var ne bişey, cihan abiyi görür gibi oldum bi an, :P:]

arada bir seyretmek lazım,kafamızda oluşturmamız gereken senaryolar için.
kamerayla ne işi var anlamıyorumki : ))
22:25'teki "Biçerdöver" korku filmi gibi.

Ondan sonraki kazada motordan 3 kişi arabadan 1 kişi iniyor :P
Sayfa: 1 2