Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Ege Turu Tavsiyelerinizi Bekliyoruz
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Arkadaşlar herkese merhaba .
Bir kaç arkadaşla kafamızda bir ege turu planları dönüyor. 1 Hafta sürecek çadır konaklamalı ilk durak Ayvalık Cunda son durak Fethiye şeklinde düşündüğümüz tur planımız için rota konaklama aktivite yeme içme gezme tavsiyelerinizi bekliyorum. :çiçek:
oooOoOooooo benim de bu konuda tavsiyeye ihtiyacım olacak, faydalı bir başlık olacağa benziyor.. :tamam: :çiçek:
Hop o benim planımdı :]
Bizim planımız olsun kanka :çiçek:
Süper olur kanka
Hadi benimde olsun.

O bölgeyi pek bilmem ama Fethiye'ye 30 KM kala KATRANCI KOYU var. Cadır kurulabilir çok güzel bir koy. Tavsiye ederim.
(06-18-2013, 01:09 PM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Süper olur kanka

Ben size salça olacaktım seco, beni almadan gitmeyin :bye:
(06-18-2013, 03:18 PM)gamzegunes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-18-2013, 01:09 PM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Süper olur kanka

Ben size salça olacaktım seco, beni almadan gitmeyin :bye:

Otobusle gelirsen olur ahahahaah
(06-18-2013, 02:11 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hadi benimde olsun.

O bölgeyi pek bilmem ama Fethiye'ye 30 KM kala KATRANCI KOYU var. Cadır kurulabilir çok güzel bir koy. Tavsiye ederim.

Aslında bizim Emre PUL 'un Fethiye de yazlığı var en güzel o bilir, bide o taraflarda askerlik yapmıştı, o da foruma girmiyor mübarek..
Meğer ne çok Ege turu planı yapan varmış da haberimiz yokmuş. Konvoy yapsak feribotu kapatırız konakladığımız yer toplu çadır kent olur. :]
Özetle planımız iki gece Ayvalık Cunda adası bir gece Didim iki gece Marmaris-Datça iki gece ölüdeniz olacak. Konaklama yıldızların altında çadır içinde. :P Yol üzerinde gezilip görülebilecek yerlere uğrayarak patara plajında gün batımına karşı içilen şirice şarabıyla turu tamamlamayı düşünüyoruz. 30 Haziran Cumartesi günü Çanakkaleye uğrayıp orada bulunan dostları ziyaret edip Cunda ya hareket edeceğiz kısmetse. :tamam:
Sayfa: 1 2