Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Murat Denizhan`dan GS1 Eğitimi Aldım
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda Murat Denizhan hocadan Güvenli Sürüş 1 eğitimi aldım.

Bu da sertifikası:
GS1 Sertifika

28 Temmuz Pazar sabahı İstanbul Park`ın otoparkında, yan tarafta drift yapan araçların sesi ve lastik kokuları arasında başarılı bir eğitim oldu.

Bir ara vites eğitimi için otoparkın o tarafına gitmemizle geri dönmemiz bir oldu, kayan arabaların arasında çalışma yapmak pek iyi bir fikir değildi.

Sonuç itibariyle artık vitesli motor kullanmayı biliyorum, motosiklet kullanımıyla ilgili temel bazı şeyleri de öğrenmiş oldum.

Yine de vitesli motora hemen geçmeyi düşünmüyorum, scooter`ımdan çok memnunum şimdilik. Zaten daha yeni, biraz daha kullanıp hevesimi alayım.
İleride supersport`a geçmek istiyorum ama bakalım ne zaman olur.
doğru bir başlangış yaptın hayırlı olsun sertifikan.
Alper tebrikler , bilinçli ve güzel adımlar .. Hayırlısı olsun..
bilinçli bir davranış.. tebrikler :çiçek:

ne zaman ben her şeyi biliyorum çok iyi bir sürücüyüm dersen o zaman büyük bir risk altındasın demektir..

Motorcu her gün bir şeyler öğrenir.. :tamam:
eğitim nerede yapılıyor ? ve ücreti arayıp mı öğrenebilirim ?
(07-30-2013, 12:28 PM)Heroine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]eğitim nerede yapılıyor ? ve ücreti arayıp mı öğrenebilirim ?

Aşağıdaki adreste eğitimle ilgili detaylı bilgiler bulabilirsin:
muratdenizhan.com

Hocanın cep telefonu: 0533 578 38 33

Ben hocayı 1 hafta önceden cep telefonundan arayıp geçen Pazar gününe randevu almıştım. Ücret ve eğitim yerini telefonda öğrendim. Eğitimi İstanbul Park`ın B kapısının karşısındaki otoparkta aldım.
Eğitim 4 saat sürdü ve 300 TL ücret ödedim.
Alper kutlarım.

En doğrusu bu.
Dilerim sürüş tecrübeni ve becerilerini daha da ilerilere taşırsın.
(07-30-2013, 12:59 PM)Alper Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][quote='Heroine' pid='47457' dateline='1375187318']
eğitim nerede yapılıyor ? ve ücreti arayıp mı öğrenebilirim ?

Aşağıdaki adreste eğitimle ilgili detaylı bilgiler bulabilirsin:
muratdenizhan.com

Hocanın cep telefonu: 0533 578 38 33

Ben hocayı 1 hafta önceden cep telefonundan arayıp geçen Pazar gününe randevu almıştım. Ücret ve eğitim yerini telefonda öğrendim. Eğitimi İstanbul Park`ın B kapısının karşısındaki otoparkta aldım.
Eğitim 4 saat sürdü ve 300 TL ücret ödedim.

bilgilendirme için teşekkürler :tamam:
hayırlı olsun adaş
Teşekkürler herkese.

Bu arada eğitimi aldıktan sonra, yine motosiklet forumlarında gezinirken, "İkarus sendromu" üzerine bir yazı gördüm.
Tam da eğitimimi almış, kendime güvenimi artırmış, yeni aldığım korumalı mont ve pantolonla bana birşey olmaz havalarına girmek üzereyken bu yazıyı okumam iyi oldu.

Muhtemelen çoğunuz bunu okumuştur ama aşağıya linkini koyuyorum. Hatta bunun için ayrı bir konu açmak faydalı olabilir hatırlatma açısından.

İkarus Sendromu
Sayfa: 1 2