Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Excell sayfalarını birleştiren programım
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
İş yerinde ihtaç üzerine yazdığım ve çok kullanılan oldukça kullanışlı bir makro oldu.

Excell Sayfa birleştirme (Sheet import with macro)
Farklı excell dosyalarında bulunan sayfaları tek bir excell dosyasında, tek bir sayfada birleştiren program,

Ek özellikleri:
ister sayfa sırası, ister sayfa ismine göre birleştirme,
Koşul tanımlama (ör: belirli bir hücrenin değeri x olursa al)
Hataları kaydetme
ingilizce destekli (Supported English)

Daha fazla Teknolojik içerik için DijitalTurk.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

müsait olduğum bir vakit videolu kullanım klavuzunu da yükleyeceğim..

[attachment=154]
excell de sheetler arasında gezmeyi sağlayan kısayol tuşu var mıdır : ))

tşk.
(11-28-2013, 01:50 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]excell de sheetler arasında gezmeyi sağlayan kısayol tuşu var mıdır : ))

tşk.

Ctrl+PageUp ve Ctrl+PageDown tuş kombinasyonunu kullanabilirsin kanka
teşekkürler deneyeceğim işime yarayacaktır :çiçek:
(11-28-2013, 03:08 PM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]teşekkürler deneyeceğim işime yarayacaktır :çiçek:

Murat abi eğer Excell 'le çok uğraşıyorsan sana işini kolaylaştıracak makrolar hazırlayabilirim :tamam:
(11-28-2013, 03:16 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(11-28-2013, 03:08 PM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]teşekkürler deneyeceğim işime yarayacaktır :çiçek:

Murat abi eğer Excell 'le çok uğraşıyorsan sana işini kolaylaştıracak makrolar hazırlayabilirim :tamam:

seni seviyore :]
üstad kac gündür arıyorum yapmaya calısıyorum olmuyordu.cokkullanışlı bir program olmuş teşekur az gelir ama teşekkur edeceğim.Emeğine sağlık.
Eline sağlık başkanım videolu da paylaşırsan sevinirim ihtiyaç duyulan bir program :) :çiçek:
(11-28-2013, 11:20 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İş yerinde ihtaç üzerine yazdığım ve çok kullanılan oldukça kullanışlı bir makro oldu.

Excell Sayfa birleştirme (Sheet import with macro)
Farklı excell dosyalarında bulunan sayfaları tek bir excell dosyasında, tek bir sayfada birleştiren program,

Ek özellikleri:
ister sayfa sırası, ister sayfa ismine göre birleştirme,
Koşul tanımlama (ör: belirli bir hücrenin değeri x olursa al)
Hataları kaydetme
ingilizce destekli (Supported English)

müsait olduğum bir vakit videolu kullanım klavuzunu da yükleyeceğim..

Merhaba,

web te araştırıken buldum programınızı. Kullanmaya çalıştım ama çok eksik olarak sadece iki dosyayı birleştirebildim sanırım...

elimde 10 adet bir programdan alınmış 65000 satırlık (yani xls için tam dolu) dosyalar mevcut. Dosyalar sanki devam eden word dosyaları şeklinde. Yani sütun sayıları aynı ama satır başlıkları aynı değil. Programınızda başlıklar kontrol ediliyor mu?

herhangi bir hata almıyorum ama sonuçta "BIRLESTIRILMIS VERILER" veriler bölümünde 130000 satır oluşuyor. halbuki 650000 civarında olmalı.
sorun ne olabilir?
Ellerinize sağlık çok işime yaradı.
Sayfa: 1 2