Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Google Android Kayıp Telefon Bulma Hizmeti
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
aha önce hakkında bilgi verilen Android Cihaz Yöneticisi hizmeti bugün itibarı ile çalışmaya başladı.
Bu sayfaya girerek;
- telefonunuzun yerini bulabilir
- telefonun sesi kapalı bile olsa çaldırabilir yada
- cihazınıza tek tıkla format atabilirsiniz.

Bağlantı adresi: https://www.google.com/android/devicemanager

NOT:HİZMETİN ÇALIŞMASI İÇİN 3G YA DA WIFI BAĞLANTISI GEREKMEKTEDİR

Qq7O7Xx.png

https://www.google.com/android/devicemanager
Iyimis valla hemen buldu...
Tek kötü yanıtelefonun veri bağlantısı veya wifi açık olmadığı taktirde bulamıyor. önemli olan veri bağlantısı ve wifi açık Olmadan bulmak :)
Ama google amcaya teşekkürler.yinede düşünüp yapmış :)
Paylaşım için sağol Veysel abi.
(12-25-2013, 06:45 AM)paryosa41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tek kötü yanıtelefonun veri bağlantısı veya wifi açık olmadığı taktirde bulamıyor. önemli olan veri bağlantısı ve wifi açık Olmadan bulmak :)
Ama google amcaya teşekkürler.yinede düşünüp yapmış :)
Paylaşım için sağol Veysel abi.

hatta telefonun yoksa bile bulmalı değil mi :]
Veysel abiiii :) aslında bu uygulamayı araba ve motorlar içinde yapılmalı :) coğu zaman unutuyorum arabamı nereye park ettiğimi :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ucuz bir android telefon alıp bunu motoruna monte debilirsin aslında.. aküden şarj olacak şekilde :tamam:
Abi bunu akşam bi konuşalım mantıklı geldi ama buseferde internet olayı falan :) neyse akşam daha sağlıklı konuşuruz :)
Başkan tabletimde denedim çaldırma yapıyor ve 20 metre hatayla yerini de buluyor. Defalarca denediğimde hata 6 metreye kadar düşüyor.Bilgine...
(12-25-2013, 09:53 AM)ŞENER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başkan tabletimde denedim çaldırma yapıyor ve 20 metre hatayla yerini de buluyor. Defalarca denediğimde hata 6 metreye kadar düşüyor.Bilgine...

Teşekkürler abi..

Bu program işe yarar arkadaşlar.. :tamam:
süper ya sağol başkan :çiçek: