Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: hafta sonu mangala ne dersiniz.
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
Teşşekkür ederim abi Çarşamba sabahı dönücem geri
cumartesi patlatalım bişiler armutlu üzerinden iznik e gidelim ordanyusufta köfteleri yiyip geri dönelim şener abi iznikteyse ona uğrarız ?

bu arada hayırlı yolculuklar cem
Niğde ye gelirseniz Roma Havuzu kenarında Kuzu PİRZOLALAR benden duyurulur Gmk:]
Pazar günü için hava durumunu da gözönüne alarak mangal organizasyonu yapıcaz.en geç cuma günü başlığı açılmış olur...
(04-02-2014, 10:08 AM)Seckin Tunali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Pazar günü için hava durumunu da gözönüne alarak mangal organizasyonu yapıcaz.en geç cuma günü başlığı açılmış olur...

:tamam: Gmk

Bunun dışında bir etkinlik yapmak isteyen arkadaşımız olur ise çekinmeden "Hadi Gelin" başlığı altına uygun formatta konu açabilir :tamam:
bugun akse sapahında ışıklarda olan kimdi yelekten tanıdım selam verdim arabayla geçiodum oda ışıklardaydı ınsallah yanlış anlamamıştır :):):) metin abi ben sana benzettim ama _?
Bendim ege
teknoshop amlemli doblo vardı bende abi :) yelekten dedım bızım aileden selam verım dedım :):):)
A.s daha çok selam laşırız pazara motoru hazırla yolculuk var yakında
elektirik sorunu halletmeye calısıyorum ıste abı fatıh caddesınde savaş die biri var yuz yuze geldıhım zaman anlatırım ya kımseyı tanımadıhım ıcın gıttım oraya 800 tl bayıldım ortada bırsı yok gercı ısten vakıt bulupta ılgılenemedıhım ıcın oldu gercıde daha yapıcak yarın sabah bırakıp akşama kadar hazırlıcak guya hayırlısı ya
Sayfa: 1 2 3