Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Gebze'de Eniyi Servis Kimdir
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Dostlar, bildiğim kadarıyla Gebze'de 2 si bayii olmak üzere 3 civarıda da özel servis!! var .Bunların içinde işinin ehli,müşteriye saygılı,paracı olmayan,güleryüzlü kim var buyrun tartışalım.
Size bir örnek scooter'ıma far ampulu almak için hepsini dolaştım hepsinde başka başka markalar ve tipler. Fiyatlara ve kaliteye gelince hepsininki iyi !! 4 ila 7,5 tl arası fiyat çektikleri gibi fiyatı fazla bulduğunuzu anladıklarında bir hışımla ampulleri alıp rafa geri koyup sizle ilgilenmiyorlar bile.
Tesadüf birine gittiğimde ilgi ve alaka ile karşılandım ve ampulleri kendi monte etti. Birgün sonra akşam birinin az soluk olduğu farkettiğimde tekrar gittim ve aynı ilgi ve güleryüz ile ikisini birlikte değiştirdi.İşte böyle olacak bir yerde paranın önemi kalmayacak...:shy:[/b]
Gmk'nın aile servisi Hayrettin usta var..

Merkez hastanesinden akse sapağına giderken sağda kalıyor.

Çok teknik ve iyi bir ustadır.. İşini severek yapar.. ve yaptığı şeyi sen bakmasan bile zorla gösterir :)

bazen başı kalabalık olduğundan kolundan tutup motorun başına getirmek gerekebilir o kadarcık da olur :)
Hayrettin usta derim başka bişi demem +1
HAYRETTİN USTA DERİM
TATARLARDA VAR TABİ
DOĞRU YERE GİTTİĞİMDEN ŞİMDİ EMİN OLDUM. DEDİKLERİNİZE KATILIYORUM AYNEN YAZDIĞINIZ GİBİ.. BENCE RANDEVULU ÇALIŞSA DAHA İYİ OLACAK ;)
bazen biz gidiyoruz yardıma , hatta aramızda bir nöbet listesi oluşturalım sırayla yardıma gidelim :D
Benim acilen Hayrettin ustayı bulmam gerekli :D
(12-07-2010, 02:44 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim acilen Hayrettin ustayı bulmam gerekli :D

Merkez hastanesinden akse sapağına giderken sağda köftecinin olduğu arada (çingene evleri arkası)

GMK dersen fiyatta da bişiler yapar :)
Veysel lütfen kibar ol
Esmer Vatandaş şşşşşt :@ :@
(12-07-2010, 04:32 PM)ŞENER Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Veysel lütfen kibar ol
Esmer Vatandaş şşşşşt :@ :@
şener abi her esmer öyle mi şimdi :)

düzeltiyorum roman vatandaşlar..
Sayfa: 1 2