Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: NT700 - F650
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3 4
Merhaba Arkadaşlar,

Bir süre motosiklete ara verdikten sonra tekrar alabilmek nasip olacak.

Tarzları farklı fakat ikiside ABS li olduğundan, Max 14.000 TL te kadar NT700 Deauville ya da F650 GS düşünüyorum. Tabiiki Deauville öncelikli.

Bu işler Sahibinden de ilan kovalamak kadar tanıdıkla da oluyor. Bildiğiniz tanıdığınız motorlar var ise çok daha güvenilir olur.

Bu aralar fiyatların tavan yaptığı dönemler biliyorum fakat çok da acele edip ederinden fazla vermeye de gerek yok.

Duyan, gören, bilen, tavsiye etmek isteyen arkadaşların görüşlerine açığım.
Özgür, umarım en kısa sürede istediğin motoru bulursun.
Allah olmayanlarada nasip etsin dimi ama ...
(07-31-2014, 06:23 PM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Özgür, umarım en kısa sürede istediğin motoru bulursun.
Allah olmayanlarada nasip etsin dimi ama ...

Aynen Murat,

İnşallahhh. (Sırayla önce bana :))
Özgür , bu yılın başından beri motosiklet fiyatları uçtu,ancak bulduğun motorda pazarlık yapamayacağın anlamına gelmiyor.Honda tercihin olmalı bence :tamam:
Honda derim bende
Benimde tercihim Honda dan yana aslında. Fakat fiyat anlamında gereksiz bir şişkinlik var Hondalarda anlamış değilim.
O yüzden ikinci tercih yazmak zorunda kaldım. aralarında en az 2.000 TL var.
iki motoruda uzun süre kullanan arkadaşlar var , onalardan tavsiye alabilirsin.
Emin değilim fakat fakat F650'de yok. NT 700de olduğundan eminim.
Bence önemli bir güvenlik sistemi. Ayrıca şekil itibari ile de oyumu Honda'dan yana kullanıyorum :-)
Hayırlı olsun inşallah temiz güzel bir motor bulursun :)
Bazen yoldan dışarıda çıkarım belki diye F650 GS düşünmüştüm 2. planda ABS li olmalari ön planda.
AN400 Burgman dan sonra o rahatlığı da Deauville de bulurum anca. Barış makineyi turlamam icin bana verdiğinde kararimi vermistim aslında. Marka olarak ikiside çok güçlü fakat maliyet farkı da düşündürücü.
Acelem yok desemde bir an önce sahip olmak istiyorum aslında.

Bakalım kısmet.

GT-I9082 cihazımdan gönderildi
Sayfa: 1 2 3 4