Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Kask
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Merhaba, kask alacağım ancak nasıl bir şey alacağım konusunda emin değilim. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Güvenilir bir kask almak istiyorum. 400 tl ye kadar limit var.
Ls2 kaskları inceliyebilirsin
400 tl ve guvenilir kask tezat kacmis fiyat biraz dusuk bu fiyatlara marushin iyi secim olabilir sharp testinde 5 yıldızı var ama biraz daha cık vr nolan bak derim ben
Murat abi eyvallah, ls2 nin hangi modeli olabilir mesela ve kaskı seçerken,incelerken nelere dikkat etmeliyim ? Biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz sevinirim. Bir de nereden alırsam daha uygun olabilir. İnternet sitesi veya mağaza vs ?
Güvenlik açısından tezat olabilir. Ancak benim durumum açısından gerçekçi olan limit bu, öğrenci olmanın kanayan yarası sanırım.. Aslında bu biraz daha çıkmış durumum elimde 300 tl var şuan :)
https://www.youtube.com/watch?v=lTGS3HY6...4AaBympfoA

Bu video sana yol gösterir ama ben kaska maksimum bütçeyi ayırmanı tavsiye ederim Gmk
İzledim, teşekkür ederim paylaşımın için. Aydınlatıcı oldu.
Ben Alman üretimi olan uvex kullanıyorum 400 tl ye almıştım , ulusal güvenlik standartlarına uygundu ancak bildiğim kadarıyla artık ülkeye girmiyor.

Naçizane tavsiyem mutlaka full face kask al,cene açılır Olmasın ve mutlaka ulusal güvenlik standartlarından birine sahip olsun
141026105628%7Cilginc-tasarxmlar_364877.jpg

TAVSİYE EDERİM KIŞIN SICAK TUTAR :]:]:]
Veysel abi teşekkür ederim. Çene açılır olanlar hakkında pek bilgim yok ancak güvenli değil gibi geliyor ve dediğin gibi kesinlikle almayacağım. Uvex'e baktım, evet Türkiye'de şuan yok hep yabancı siteler açılıyor.Şener abi onu kaskla birlikte alırız, sıcak tutuyor diyede kafayı kırmayalım sonra :D