Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: MOTORSIKLET HAKKINDA YARDIM BILGI
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Abılerım kardeslerım sıze bır konu hakkında fıkrınızı almak ıstıyorum.netten 250 cc motorlara bakıyordum hyosung gt 250r gordum ve baktım yenı modellerıne baktım 2012 sonrasına yanı.ve sılındır olarak cıft sılındırmıs bu dıkkatımı cektı.sonra youtubeden vıdeolarını ızledım.soyle bır sekılde sasırdım.yurtdısındakı hyosung gt 250r 180 kadar cok rahat cıkıyor bızım ulkedekı vıdeoyu ızledım sınır en fazla oda 170 cıkıyor bu nasıl oluyor.bırde bu motoru almamı onerırmısınız sızın tecrubenız benden cok daha fazla cunku herkese ıyı aksamlar
@yusufaltansahin
informasyon bölümünden bekleniyorsunuz
Vedat merhaba kardrsim.
Hyosung icin herkes birbirinden farkli dedikodular çıkartıyor. Bi kismi dogru ama :)
Bende gv 250 var ve tirnak icinda "cok memnunum. " kendi bilincsizligimiden dolayi basimin agrimasi disinda bana hic bir sikinti acmadi.

Gt ye gelecek olursam.
Gorunumu gayet guzel neredeyse 600 sinifindan bir makineyi andriyor.
Performansi bir cbr dan cok daha iyi. r 25 ten iyimidir bilemeyecegim ama performansida 250cc sinifina gore seni tatmin edecektir.
yakiti gayet iyi 4 litreye ulasacagini sanmıyorum. Ben gv 250 de kullanim tarzi ne olursa olsun(ondekilere yetismek icin 120 130 gittigimde yada yuksek devir cevirdigim zamanlarda bile ) 4 litreyi hic gormedim

Top speed konusu var. 180 i goren arladaslarim var :)
Chopper inda bile iki kisi 160 kadran var sonuna yasladik sen dusun :)
Ama kalite olarak bi honda yada yamaha olamaz.
Buyuzden paran varsa onlardan birini almani tavsiye ederim ;)
sagol yusuf .ya honda artık herkesın altında var ben bırazda farklı olsun dıye dusunuyordum hyosungu dıs gorunus hosuma gıttı .kalıte olarak pekı cok mu kotu yanı bana cok masraf cıkartırmı yada guvensız bır makınamı acaba.cunku ben suana kadar aldıgım motorlara dogru duzgun hıc masraf yapmadım fazla bakımları harıc benım ıcın sdece bazen ıl dısına felan cıkıyorum altımdakı motorunda en azından 130 -140 km hızla rahat bır sekılde seyır ızlemek ıstıyorum ondan yanı .yusuf bu konu hakkındada bılgılendırırsen sevınıırm
Okadar da kotulemiyim kalitesini gecen yaz tura ciktim 3bin km den fazla yol yaptım kardesim. Sicak soguk yagmur camur hepsini gordu motor o surecte. Tek sikintim bujinin teki kesti. Yolun yarisini tek bujiyle gittim :).
onun disindada ilk gv 250 de 6-7 ayda 12 bin km flan yol yaptim herhalde bakim harici oara harcamadim.
Ikinci gv aldim yaklasik 4 bin flannolmustur. Buji ve bakim masraflari baska bisi cikmadi
tamam sagolasın yusuf bılgın ıcın ıns alacagım zaman yıne zaten hepınıze danısıp fıkırlerınızı alıcam
Gider ama durmaz,
o durmayınca sen de durmazsın,
sonu kötü olur,

Herkes kendi kullandığı motoru över...

Gv yi bilmiyorum ama Gt durmaz...
seckın abı durmaz derken frenlerımı kotu senınde bılgını almak ısterım
al bi cbr kafan rahat olsun.
Evet...fren konusunda bir değil bir çok kişiden hiç hoş olmayan yorumlar duymuştum...Gidiyormuş ama durmuyormuş...
Sayfa: 1 2