Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Motopens-Motopark sistemi
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
İnternette gezinirken kardeş bir sitede gördüm ve paylaşmak istedim. Güzel bir uygulama. İsparklara koymuşlar.Heryerde yaygınlaşabilse.

http://www.motopens.com/
(03-15-2011, 09:19 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İnternette gezinirken kardeş bir sitede gördüm ve paylaşmak istedim. Güzel bir uygulama. İsparklara koymuşlar.Heryerde yaygınlaşabilse.

http://www.motopens.com/

Erdem paylaşım için teşekkürler:çiçek:
Benim gibi garajı olmayanlara çok ideal bir uygulama, ama hala bu ürünler çok pahalı.

Motopens master ürününü yaza kalmaz bir kaynakçıda yaptırmayı düşünüyordum.

Arka lastiğede bir yer kelepçesi düşnüyorum.

Garajı olanlar garajın kıymatini bilsin :P
Bence şaseden biryerden olmalı kilit bağlantıları. Götürmek isteyen adam tekerleği söker yine götürür ama caydırıcı.
(03-15-2011, 09:37 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence şaseden biryerden olmalı kilit bağlantıları. Götürmek isteyen adam tekerleği söker yine götürür ama caydırıcı.

Benim makinada şase görünmüyor, grenajlardan dolayı :]
iyi bir sistem dedeğin gibi caydırıcı olacaktır.
hımmm güzel uygulama :tamam:
Paylaşım için teşekkür. Yer varsa bir pimapenci çok daha ucuza bunu halleder. Kapalı olan sistem çok pahalı.
Erdem, dilerim heryerde yaygınlaşmaz.
Şimdi istediğimiz yere motoru bırakıp gidiyoruz.
Kimseye de ne hesap, ne de para veriyoruz.

Bu uygulama gelirse, her gün deynekçilerle papaz olurum.
Zaten şu haliyle, gebzede girmedikleri sokak kalmadı.
Önceden park etmenin yasak olduğu yerler, para verince serbest oldu.

Motosiklet demek özgürlük demek.

Bu nedenle uygulamaya KARŞIYIIIIIIIIIIIIM
O açıdan baktığında haklısın Mehmet abi. Güvenlik amaçlı baktığım için bana makul geldi ama bunu ülkemizde dediğin gibi kullanacak kişiler çıkacaktır.
(03-16-2011, 11:48 AM)MehmetK (from darica) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Erdem, dilerim heryerde yaygınlaşmaz.
Şimdi istediğimiz yere motoru bırakıp gidiyoruz.
Kimseye de ne hesap, ne de para veriyoruz.

Bu uygulama gelirse, her gün deynekçilerle papaz olurum.
Zaten şu haliyle, gebzede girmedikleri sokak kalmadı.
Önceden park etmenin yasak olduğu yerler, para verince serbest oldu.

Motosiklet demek özgürlük demek.

Bu nedenle uygulamaya KARŞIYIIIIIIIIIIIIM

:+1: Eylem yapalım Gmk
Güzel bir sistem ama bu kadar pahalı olmak zorundamı, fuarda fiber bir kabin gördük 2 adet amartisör kullanmışlar 2 milyar fiyat vermişler,:.(

Eylem derseniz gelirim :P
Sayfa: 1 2