Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: 26 Mart Şile
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
Arkadaşlar hava güzeldi ve bende işten kaytardım, Şile'ye doğru bir uzandık. Çok şiddetli yan rüzgarlar tatsızdı ve ciddi tehlikeliydi. Şile yolu kalabalık. Her türden motor yollarda. OMM Yol Testi eğitimi vardı bu gün onlarıda Ağva dönüşü mola yerinde yakaladık Namık Hoca ile selamlaştık falan. Bende yeni motora ısınmaya çalıştım biraz. Cüssesi büyük ve yüksek olduğu içinmi nedir yan rüzgarlar bizi fena savurdu bu motorda. Fakat neyse popomuz rahat şimdi. Konforlu bir alet bu Transalp fakat şehir içi dur kalklarda öldüm bittim resmen. Neyse güzel bir gündü ve bir iki foto paylaşıyorum.

DSC00420.jpg

DSC00411.jpg

DSC00415.jpg

DSC00416.jpg

DSC00410.jpg

DSC00409.jpg

DSC00401.jpg

DSC00399.jpg

DSC00397.jpg

DSC00393.jpg

DSC00392.jpg

DSC00404.jpg
Cihan abi ayağınıza gazınıza sağlık :çiçek:

Böyle güzel bir günde yol almak güzel olmuştur.
Banada iş yerinde böyle raporları izlemek kalıyor:.(
Navigasyon cihazı çok güzel oturmuş.

En son resim benim için çok önemli çok duygulandım :mahcup:
Cihan abi bu güzel günü harika bir şekilde değerlendirmişsin..

öncelikle topcase'e logo hrika yakışmış :çiçek:

manzara harika mest oldum :tamam:

Rüzgar ve şehir içi kullanımı konusu bence henüz tam alışmadığın için zorlanıyorsun abi.. ilerleyen zamanlarda bu kadar yorucu gelmeyecektir..

Son olarak bitirici fotoğraf ile gayet güzel bir imza atmışsın.. Budur diyorum.. :alkış:Gmk
emo balıkları görünce dayanadı hemen yazmış bence

abi süper bir gün olmuş bence arada kaytarmak lazım zatenn.

abi veysele katılıyorum biraz zaman geçsin alışırsın bencede motora
Güzel bir gün olmuş Cihan abi

Bende İzmit, Gebze, daha sonrasında Emo'yla ufak bi sahil turu olarak toplamda 240 km yapmışım:) Cihan abinin dediği gibi acayip rüzgar vardı. Tokatları yiyeyiye geldim.
vayy vay vayy herşey süper vallaha beğenmişim ahh be motorumuz yokki gezelim:(
Cihan bey, güzel bir gezi olduğu belli.
Eğer anlık hadi gidelim bölümünde paylayşmış olsaydaniz,
haberim olurdu. Muhtemelen size eşlik ederdim.

Neyse, bir başka sefere diyorum.
Ben de Kadıköy'e kadar uzadım. Kaska cam aldım. (teselli gezisi)
(03-27-2011, 06:18 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]toplamda 240 km yapmışım:)
Erdem Eskişehir yapmışsın :)

(03-27-2011, 06:28 PM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kaska cam aldım. (teselli gezisi)

Ne zaman ıslatıyoruz :]
(03-27-2011, 06:18 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel bir gün olmuş Cihan abi

Bende İzmit, Gebze, daha sonrasında Emo'yla ufak bi sahil turu olarak toplamda 240 km yapmışım:) Cihan abinin dediği gibi acayip rüzgar vardı. Tokatları yiyeyiye geldim.

senden sonra Demir abiyle Eskihisara indim :]
güzelbir pazar günüydü

gebzeye münübüsle gidib eve dönmek

paha biçillemez:]
Sayfa: 1 2 3