Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Seçkin evleniyor...
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
Arkadaşlar Seçkin evleniyormuş. (büyük hata ama neyse)
GMK olarak ne düşünüyorsunuz? Mesela motosikletlerle konvoy, düğün salonuna tam koruma giriş falan gibi.
(04-22-2011, 01:46 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar Seçkin evleniyormuş. (büyük hata ama neyse)
GMK olarak ne düşünüyorsunuz? Mesela motosikletlerle konvoy, düğün salonuna tam koruma giriş falan gibi.

konvoy çok güzel olur...
ama takım elbiseler üstüne korumalar ile gidersek daha güzel olur diye düşünüyorum :] konvoy esnasında hepimiz takımlarla cıkarız:tamam:
Sanırım katılamayacağız...
O gün Küçükyalı nikah salonunun tam karşısındaki çimenlikte geniş katılımlı bir mangal organizasyonumuz olacak...
(04-22-2011, 02:02 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sanırım katılamayacağız...
O gün Küçükyalı nikah salonunun tam karşısındaki çimenlikte geniş katılımlı bir mangal organizasyonumuz olacak...

yuh ya bişi demiyorum yuh

Emrullah fikir güzel yani takım üzeri koruma
aaa ne zman katılalım abi tabi yaa:D süper olurr
Seyfo Profil Fotoğrafın Harika :tamam::çiçek:
(04-22-2011, 06:56 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Seyfo Profil Fotoğrafın Harika :tamam::çiçek:

hahaha :+1:bencede
:+1:+:+1: bende varımmm bende varım..
Yahu arkadaşlar başlık değişmiş heralde ... korkuttunuz beni
(04-23-2011, 06:34 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yahu arkadaşlar başlık değişmiş heralde ... korkuttunuz beni

valla ne yalan söyliyim bende başlığı okurken bi garip oluyorum yaw.. Cihan abi değişelim başlığı ya hu :hö:
Sayfa: 1 2 3