Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: kim demiş racing enduro yapamaz diye
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
ben diyorum inandıramıyorum :]

Teşekkürler Murat abi :çiçek:
artık racingciler yok efendim bizim motorlar araziye girmez yok bozuk yol orası gibi mazeretleri kalmadı:]
Sürücünün bütün vidaları dökülmüştür abi, süspansiyon olayı cross makinalar gibi değil vibrason çok fazla...

http://www.youtube.com/watch?v=A0d3B7MPq...re=related

yamaha-r1-cross.jpg

Yahu yapmayın, çocukların popoları ve omurilikleri mahvolur.
(06-16-2011, 08:34 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yamaha-r1-cross.jpg

işte tam olarak söylediğim şey bu :]
Bana dişli lastik lazım :]
(06-16-2011, 08:36 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yahu yapmayın, çocukların popoları ve omurilikleri mahvolur.
Bizi birtek Cihan abi düşünüyor teşekkür ederim :alkış:

Evet Racin ile kros bile yapılır ama düşürdüğünde yaptırmak için ödeyeceğin para krosu düşürdüğünün yaklaşık 5 katı :)

Endroda yapılır oda 1 hafta Azer Bülbül modunda gezmeyi göze alıyorsan :hahaha:
(06-16-2011, 08:54 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-16-2011, 08:36 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yahu yapmayın, çocukların popoları ve omurilikleri mahvolur.
Bizi birtek Cihan abi düşünüyor teşekkür ederim :alkış:

Evet Racin ile kros bile yapılır ama düşürdüğünde yaptırmak için ödeyeceğin para krosu düşürdüğünün yaklaşık 5 katı :)

Endroda yapılır oda 1 hafta Azer Bülbül modunda gezmeyi göze alıyorsan :hahaha:

Aynen, Hamit haklı. Bir cross lastikle makine crossmu olur. Bakmayın bu videolara siz. Bunlar yabancı ülkelerde tuzu kuru tipler artı yadek parça bol ve ucuz. Türkiyede dandik bi parça için motor bir ay yatar. O makine bir yatsa susturucusu açıkta baksana ve fiyatı 1.5 bin liradan az değildir.

Çoğumuz üçbeş kuruş arttırdığımızla motor almaya ve sürmeye çalışıyoruz ve bir yerine bişi olacak diye ödümüz kopuyor. Arazi işi zevkli fakat masraflı zevklerden. Kesinlikle uygun motor uygun arazide sürülmeli. Değişiklik fantazi merakın varsa ve paranda bolsa başka ne halt edersen et ozaman. :]
(06-16-2011, 09:07 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aynen, Hamit haklı. Bir cross lastikle makine crossmu olur. Bakmayın bu videolara siz. Bunlar yabancı ülkelerde tuzu kuru tipler artı yadek parça bol ve ucuz. Türkiyede dandik bi parça için motor bir ay yatar. O makine bir yatsa susturucusu açıkta baksana ve fiyatı 1.5 bin liradan az değildir.

Çoğumuz üçbeş kuruş arttırdığımızla motor almaya ve sürmeye çalışıyoruz ve bir yerine bişi olacak diye ödümüz kopuyor. Arazi işi zevkli fakat masraflı zevklerden. Kesinlikle uygun motor uygun arazide sürülmeli. Değişiklik fantazi merakın varsa ve paranda bolsa başka ne halt edersen et ozaman. :]

En güzel açıklamayı yapmışsın abi:tamam:

Adamlarda yedek parça ucuz olduğu kadar motor fiyatlarıda ucuz, Perte çıksa üzülmez 2-3 maaşla motor alıyor çünkü.
Sayfa: 1 2