Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: motorla doğada tek başına..
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Dün kask kamerasını test etmek için küçük bir gezi yapim dedim ama.. motorun üstüne oturunca fikirlerim değişti tutamadım kendimi..malum ramazandayız niyetli olduğum için çok yormak istemedim..fakat yaptığım çekimlerin açısını iyi ayarlayamadığım için nere girip çıktığım belli olmadığı için kestim..ama arazide yaşadığım küçük macerayı paylaşmak istedim ve bana yardımcı olan amcaya çok teşekkürler kul sıkışmayınca hızır gelmezmiş :)

kamerayı ümraniyeden bi satıcıdan aldım toplu alımlarda indirim yapacağını söledi bilginize..
abi güzl anlar yaşamısın diyosun ya video da ::] okadar ürkütücü değilm bundan süpelerim var :]
Ercan iyi boğuşmuşsun.
İlk kural olarak araziye hiç bir zaman tek çıkma derler. :]
ercan süper amcaya da helal olsun
Akşam iyi su içmişsindir Ercan
su 6 bardak içtim yemekte yiyemedim :)
Ercanım bayağı uğraştın video karşısında stres yaptım ahanda kaldı orda keşke el atabilsem diyip durudum yahuu :)

SAğolsun ordaki amca yardımcı olduda eve iftara yetiştin:tamam:

Kırmızı boxer da dikkatten kaçmadı heee:P
karıştırma emoo burdan öyle boxer lı falan konuşma :]:]
ahahhaa :) nelere dikkat etmiş...emo bak beni tek bırakıyosunuz arazide nelerle uğraşıyorum görüyosunuz..seyfo nun makine güzel ama onuda kandıramıyorum illada süpermoto diye tutturdu..
yorum yok
bana tek başına araziye çıkma diyen kimdi aceba hatırlayamadım:dur:
Sayfa: 1 2