Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

22 Aralık TR Riders Bowling ve Masa tenisi kapışması**İPTAL EDİLMİŞTİR**

İPTAL EDİLMİŞTİR

Alıntı:Haftalık toplantımızı 22 Aralık Perşembe Akşamı Time Out Bowling Center-Profilo AVM'de yapıyoruz.Daha önce hiç bowling turnuvası düzenlememiştik.Görelim bakalım içimizde ne cevherler varmış.Mekanda bowling in yanı sıra masa tenisi ve bilardo oynama imkanları da mevcut.Özellikle masa tenisinde bazı arkadaşlarımız çok iddialı imişler,göreceğiz bakalım.

Mekanın açık adresi şöyle:

Time Out Bowling Center
Profilo AVM
Cemal Sahir Cad.No:33
Mecidiyeköy - İstanbul

Kroki :

http://www.pam.com.tr/Icerik/Iletisim.aspx

Fiyatlar şöyle:

Oynayacak kişi sayısı 15 ve üstü olursa iki oyun 13 TL
15 kişinin altında kalırsak iki oyun 16 TL

Mekanda yiyecek ve içecek imkanları da gayet güzel,başka bir yerde karnınızı doyurmadan gelebilirsiniz.

Arkadaşlar alıntı böyle kısaca.
Kardeş kulüp TR Riders 22 Aralıkta turnuva düzenliyor. Bir aksilik olmazsa bende masa tenisinde Engin Başkanla kapışacağım. Bowlingden anlamam ama tenis beni açar gibi. Kısaca org. olalım ve bizdende gidecekler varsa beraber çıkalım.
Ara

Güzel organizasyon. Düşünülebilir ama büyük ihtimalle o günlerde yılsonu kapanısı için iş çıkışı saatim 23:00 olacak
Ara

Ben bowlingde rakip tanımıyorum :hahaha:

İsterseniz Engin abi veya Erdem ile Emrullah'a sorabilirsiniz :]
Ara

Bowling'te Zuhal'e yenildiğim günden beri oynamıyorum. jübileyi yaptım.
Hamit bu iişte professiyoneldir, turnuvaya katılırsa herkes nal toplar :P
Ara

Evet,görelim bakalım Gebze'de bowling de ve masa tenisinde ne cevherler varmış.Masa tenisinde sonuç ortada,şampiyon şimdiden belli ama bowling de sanıyorum çok çekişmeli maçlar olacak

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri

(12-16-2011, 06:33 AM)sipsivri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Evet,görelim bakalım Gebze'de bowling de ve masa tenisinde ne cevherler varmış.Masa tenisinde sonuç ortada,şampiyon şimdiden belli ama bowling de sanıyorum çok çekişmeli maçlar olacak

masa tenisinde fena değilim ama yılsonu baskıları iş yerinde çok fazla o yüzden iddaalı konuşmak istemiyorum. yoksa psikolojik olarak zaten bu turnuvayı kazanmıştım. :]:]:]
Ara

(12-15-2011, 08:18 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bowling'te Zuhal'e yenildiğim günden beri oynamıyorum. jübileyi yaptım.
Hamit bu iişte professiyoneldir, turnuvaya katılırsa herkes nal toplar :P

Emrullah o kıran kırana geçen maçta 1. olmuştum yaaa :)
Ara

Arkadaşlar,

Bu hafta boyunca yoğun yağış var.Bu durum katılımımızı etkileyeceği için bowling turnuvamız bir hafta sonraya yani 29 Aralık Perşembe Gününe ertelenmiştir.Haftaya görüşmek üzere

Not:Perşembe Akşamı Time Cafe'de Rahmi Barutçu Hoca'nın Katmandu Sunumu var.Gelebiliyorsanız hep beraber bu sunumu izleyelim.

Engin YALÇINALP - 0 Rh (+)
Göztepe-İSTANBUL
www.facebook.com/sipsivri