Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MOTOSİKLETTE LASTİK SEÇİMİ

Herkeze merhaba,
Motosikletimin üzerinde gelen PA (Nylon) lastiği değiştirmeye karar verdim. Ancak bazı konularda çıkmaza girdim. Forumlarda da bir açıklama bulamadım. [/size][/font]Konu hakkında bilgi verebilir misiniz?
-- Ebat problemi sebebi bir üst ebatta (120 yerine 130 gibi) lastik alınabilir mi?
-- Ön ve arkanın markası aynı ancak profil yapısı farklı olabilir mi?
-- Ön - Arka yerine Uni olarak bir tanım var? Bu tercih edilebilecek bir durum mudur?
-- Motorum belli, ben de belliyim. 110 Km yi geçmem ama ani hareketleri severim, önümüzde kış, yağmur vs malum.. Metzeler, Avon, Heidenau gibi bir marka ile uçayım mı? Uçarsam hangi marka tercih edilebilir?
Teşekkürler,
Altuğ
Ara

ben bu lastiği kullanmıştım çok memnun kalmıştım kayma etme yaşamamıştım. Ve gayette uzun ömürlü. Bu arada naylon olmayan hertürlü marka lastiği tercih edebilirsin . Çok sıkıntı yaşayacağını zannetmem.
Ara

(10-10-2013, 01:57 PM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ben bu lastiği kullanmıştım çok memnun kalmıştım kayma etme yaşamamıştım. Ve gayette uzun ömürlü. Bu arada naylon olmayan hertürlü marka lastiği tercih edebilirsin . Çok sıkıntı yaşayacağını zannetmem.

Bu lastik derken hangisini kastettin?
Ara

Pardon ya linki eklememisim. Bridgestone marka

LG-P880 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
Ara