Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MOTORCUYLA EVLENEN KADINLAR

Neden bekar kaldık belli oluyor :)))
Ara

Erkek ilişkide hükmetmeyi kontrolün kendisinden olmasını ister ve bundan haz duyar . Zaten insan zihinsel gelişimi sayesinde olayı amacı dışında keyif için kullanmayı başardı bir kere, yani olay biyolojikten psikolojiye atladı bence. Dolayısıyla aynı hazzı hatta daha fazlasını yerine koyabileceği bir şeyle değişebilir. Bacaklarımız arasında ve altımızdaki gürüldeyen güce efendi olmak , onun bize tabi olması ve onunla yaşanan fiziksel tecrübeler çoğumuzda kafamızın içindeki bazı merkezleri fazlasıyla tatmin ediyor. Her sürüş sonrasında benzer tatlı bir yorgunluk, erkeklik tavan yapmış bir şekilde , az önce beraber geçen tatlı saatler için teşekkür eder gibi motosikleti okşayarak üzerinden iniyoruz.

Kısaca evet zihinsel boyutta ilişkiye giriyoruz.:çiçek:
Ara

Ben motorumu garaja koyduğumda öperek ayrılıyorum : ) Bu da bir babanın oğluna sevgisiyle eşdeğer bir sevgi olsa gerek.

Yalnız motor kullanıcıların çoğunun cinsel hayatı da renkli oluyormuş : )
Adrenalin ve diğer hormonlar bunlara sebep bence. Yakında cinsel sıkıntı çeken hastalara doktorlar motosiklet kullanma reçetesi yazarsa şaşırma Cihan abi. Reçete de 1 adet motosiklet diye yanına gelebilirler. Hazırlıklı ol
Ara

(05-25-2012, 09:02 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben motorumu garaja koyduğumda öperek ayrılıyorum : ) Bu da bir babanın oğluna sevgisiyle eşdeğer bir sevgi olsa gerek.

Adrenalin ve diğer hormonlar bunlara sebep bence. Yakında cinsel sıkıntı çeken hastalara doktorlar motosiklet kullanma reçetesi yazarsa şaşırma Cihan abi. Reçete de 1 adet motosiklet diye yanına gelebilirler. Hazırlıklı ol

Doğrudur Erdem sürmek beden ve zihinsel anlamda müthiş bir faaliyet ve tabi doğal hayatta kalma fonksiyonları devreye girip adamı uçuruyor. Ben her yaşta insana hep tavsiye ediyorum hele ben yaşlardakilere. Fizik kondisyon için spor yapıyorlar, zihin çalışsın diye bulmaca çözüyorlar falan. Diyorum motosiklete binin ve sürün bakın nasıl canlanıyorsunuz. Ölen nöronlarınız geri geliyor. :P
Ara

(05-25-2012, 09:02 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben motorumu garaja koyduğumda öperek ayrılıyorum : ) Bu da bir babanın oğluna sevgisiyle eşdeğer bir sevgi olsa gerek.

Erdem ben motor için evlenme olayını 5 yıl ertelemiştim, evdekiler sen eşini aldın git onunla gez dolaş diyorlardı ilk zamanlar ama artık pekte bir şey demiyorlar :)
Ara

(05-25-2012, 06:29 AM)mevlüt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  MOTOSİKLET SÜRMEK İLİŞKİYE GİRMEK DEMEKTİR

ilişki anlayışının yerini mide bulantısına bırakıyorum:]
Ara

VLLA ABİM ŞİMDİ SONUÇ OLARAK MOTOSİKLET VE BEN=İLİŞKİ DEMEK YANİ SONUÇTA İLİŞKİYE GİRMEK BU OLUYOR MOTOSİKLETİ AŞKA SÜREN BİRİ NE DEDİĞİMİ ANLAYACAKTIR;) MOTOSİKLET AŞKTIR SEVGİLİDİR

ZEYNEP BACIM MİDENİZİ BULANDIRDIYSAM ÖZÜR DİLERİM...
Ara

sıkıntı yok kardeş.
Ara

(05-25-2012, 08:31 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Dikkatimi çeken konu motor üstünde olmakla cinsel ilişki arasındaki farkın büyük kısmının biyolojik dışavurum olduğu.

BU NE YAAAAAAA.....
Ben yokken bu forumda neler olmuş.
Erdem, sen tam sosyolojik ve pisikolojik bir vaka olmuşsun.
Kabahat sende değil ki!!!!!
Yaşına başına bakmadan bu fitili ateşleyip ardındanda çıkan yangına odun atan Cihan adlı üyemizin.

Cihan hocam. Sizi eshefle kınıyorum. Foruma erişim yakın zamanda kısıtlanır ve ya " Telekominikasyon İletişim Bakanlığınca idari tedbir uygulanmaktadır " açılış sayfasıyla karşılaşırsak, şaşırmam. :P
Ara

On numara bir yazı :)
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi