Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Başımdan geçen taze bir olay!
Exclamation 

Boşverin olayı, en iyisi tamircilere güvenmeyin, parça alırken işinizi sıkı tutun, sizi hiçbir tamircinin tufaya getirmesine izin vermeyin diyeyim ben.

Tabi ki sözüm meclisten dışarı, işini düzgün yapanları tenzih ederim.

Saygılar

Mogli

Cem YILMAZ (A2 Rh+)

Hayatımda tanımaktan keyif aldığım insanların neredeyse hepsi, günü geldiğinde hayatında radikal değişiklikler yaparken gözünü kırpmamış insanlardır.
Ve bu insanların neredeyse hepsi motorcudur.

298561_2419250451214_1550002690_2545190_...6498_n.jpg
Ara

Geçmiş olsun arkadaşım.Bahsettiğin kişiyi ne tanırım ne bilirim ama bu anlattıgın olay ne esnaflığa, ne alışveriş adabına sığar.Olay anlattığın gibiyse, insanla insan gibi konuşmanın önemini bilmeyenin esnaflıkla işi olmamalı. Malesef ülkemizde motosiklete binmek ve bakımını yapacak yer bulmak çok zor olduğundan, birşeylerin kendi tekelinde olduğunu sanan satıcılarında davranışları bu şekilde değişiyor. Bunu yapan tanıdığım dahi olsa burda aynı şeyleri yine söylerim. Bu usta dediğiniz arkadaş her kimse ve bunları yapmışsa,bunun ustalıkla alakası yok, onuda kınıyorum. Umarım hatsını telafi edecek birşey yapar.
Tekrar geçmiş olsun.
Ara

Yazdığın için çok teşekkürler. Zaten artık Kocaeli Motosiklet Kulübünden ayrılmış bulunuyorum. Daha gerçek, daha samimi olduğuna inandığım her fırsatta KMK ya örnek gösterdiğim sizlerle olma ümidi içindeyim. Çok teşekkürler. Hakkında yazdığım kişi muhtemelen arıza çıkarmış birilerine arayıp yazımı kaldırdıklarını söyledi başkan. KMK'nın kulüplüğünü de görmüş oldum. Herkese saygılar...

Cem YILMAZ (A2 Rh+)

Hayatımda tanımaktan keyif aldığım insanların neredeyse hepsi, günü geldiğinde hayatında radikal değişiklikler yaparken gözünü kırpmamış insanlardır.
Ve bu insanların neredeyse hepsi motorcudur.

298561_2419250451214_1550002690_2545190_...6498_n.jpg
Ara

1 kişi için klübü sorumlu tutmamak lazım. KMK bizimde kardeş klübümüz. Zaman zaman bir arada toplantılar yapıyoruz. Bu kırgınlıgın uzun sürmemesini ümid ediyorum.

Ara

Cem merhaba,

Ortada birilerine yapılan bir haksızlık varsa insan bunu tabi ki her platformda paylaşmak istiyor ancak bu tip bir durum karşı tarafa da cevap hakkını doğuruyor.

Bu çok ince bir konu..

Senden ricam yazını düzenleyerek üslübu biraz daha yumuşatman..

Bu yazıyı okuyan herkes bunun bir karşılıklı atışma değil de bir sitem veya seviyeli bir bilgilendirme olduğunu düşünmeli..

İlgi ve anlayışın için teşekkürler :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Başına gelen olaya çok üzüldüm...
Çok benzer bir olay benimde başıma geldi...
Bi 300 lirada haybeye ben ödemiştim..
Yani neler hissettiğini ve kızgınlığını anlayabiliyorum..
Sanırım okuyan tüm üyelerimizde anlıyordur..

Motosiklet forum ve siteleri bunun için vardır..
Bilgi paylaşımı , sorun paylaşımı , destek....
Ama bu tür konular hassas davranılması gereken konulardır...

Herzaman aramıza bekleriz.
Yardımcı olabileceğimiz farklı konularda herzaman yardımada hazırız.

Geçmiş olsun....

husqvarna_logo_2.jpg
Ara