Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haksız yere radar cezası

Geçmiş olsun Sinan..
Her işte bir hayır olduğu gibi bundada bir hayır vardır.. Sıkma canını İnş. davanda muvaffak olursun..
Ara

GEÇMİŞ OLSUN ABİ
Ara

Sinan geçmiş olsun.
Ne çektin beee Sinaaaaan.

Devletin vatandaşını soyma ve cezalandırması temeline oturmuş bir "trafik" sistemi ve onun yılmaz bekçileri varken...
Daha çoooook cezalandırılırız.

Bana da daha 2 hafta önce ödediğim cezayı yeniden hemde faizi ile katmerli şekşlde ödettiler.
Eşşek kadar adamlar. Müdürler, muavinler, memurlar.
Bu işi yapmakla sorumlu olan ve maaş alan adamlar.
"Yapacak birşey yok. haklısın ama biz birşey yapamıyoruz" deyip parayı ödemem gerektiğini söylediler.

Allah hökümetmize zeval vermesin. :]
Ara

(08-14-2013, 07:35 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Sinan geçmiş olsun.
Ne çektin beee Sinaaaaan.

Devletin vatandaşını soyma ve cezalandırması temeline oturmuş bir "trafik" sistemi ve onun yılmaz bekçileri varken...
Daha çoooook cezalandırılırız.

Bana da daha 2 hafta önce ödediğim cezayı yeniden hemde faizi ile katmerli şekşlde ödettiler.
Eşşek kadar adamlar. Müdürler, muavinler, memurlar.
Bu işi yapmakla sorumlu olan ve maaş alan adamlar.
"Yapacak birşey yok. haklısın ama biz birşey yapamıyoruz" deyip parayı ödemem gerektiğini söylediler.

Allah hökümetmize zeval vermesin. :]
KATILIYORUM MEMET ABI SANA DEVLETTE PARDON OLMUYO MALESEF
Ara

Şimdi adliyeden geliyorum. dava açtım ama olumlu sonuçlanabileceği konusunda hiç ümidim yok. Öbür tarafta o polisin yakasındayım :)
Ara

Sinan çok geçmiş olsun, umarım hakkını geri alırsın ve bu dava birilerine Örnek olur..
Umut yoksa zaferde yoktur

Sent from my HTC

160711104912_imza3.JPG
Ara

Sinan geçmiş olsun allah kimseye 343' lük radar cezası verdirmesin.

bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir
Ara

(08-14-2013, 08:20 AM)sumutlu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Şimdi adliyeden geliyorum. dava açtım ama olumlu sonuçlanabileceği konusunda hiç ümidim yok. Öbür tarafta o polisin yakasındayım :)

Ödeyecen:P

Niye sevineyim olm benim başıma geleni bilmiyon mu?

Ödeyecen:çiçek:
Ara

(08-14-2013, 08:20 AM)sumutlu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Şimdi adliyeden geliyorum. dava açtım ama olumlu sonuçlanabileceği konusunda hiç ümidim yok. Öbür tarafta o polisin yakasındayım :)

malesef işte devletın pardon nu yok gecmıs olsun tekrardan
Ara

Geçmiş olsun... Ben devlet işleriyle iç içe olduğumdan Sinan moralini bozmak gibi olmasın hiçbir sonuç elde edemezsin... Keşke basıp gitseydin yada orada yakasına yapışsaydın. Mehmet abi yorumu yapmış allah HÖKÜMETİMİZE zeval vermesin :] Şunu demek istiyorum ayrıca, bu ülkede her vatandaş hakkını aramak zorunda, hakkını arama, yapma, etme demiyorum ama adalet sana bana işlemiyor işine gelene adalet var. Gurur yapıpta tatlı keyfinden huzurundan biraz daha fazla bişey kaybetme yinede karar senin. Onlarda yetki var ister haklı gelir ister gelmez, ki ikinci ihtimal olamaz adam tükürdüğünü yalamaz :bilmem: :bilmem:
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi