Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hızlı cocuk Hamit ve CBR

(12-15-2011, 02:13 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  yok abi dediğin gibi bu başkanı değiştirelim iyice boşladı

panik fren derken cihan abi fren bastıktan sonra bağırıyormuyuz nasıl oluyor?:)

Tabi buna full kombine fren deniyor.
Motorda manet olarak ne varsa sıkıyorsun ve vücudundaki tüm delikler vasıtasıyle her türlü sesi çıkarıp çevreyi uyarıyorsun.

Ara

(12-15-2011, 02:20 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hamit bende gururlandım Ne de olsa öğrencimsin :):)

Şaka bi yana bu motor sana çok yakısıyor ama psikolojik nedenlerden ötürü satman gerekiyor.

Benimde böyle fotomu çekin torunlarıma göstereyim :):)

Yaz gelsin bol bol çekeriz resim :tamam:
(12-15-2011, 02:21 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(12-15-2011, 02:13 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  yok abi dediğin gibi bu başkanı değiştirelim iyice boşladı

Motorda manet olarak ne varsa sıkıyorsun ve vücudundaki tüm delikler vasıtasıyle her türlü sesi çıkarıp çevreyi uyarıyorsun.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Abi yıkıldım yaaa;

Alıntı:Motorda manet olarak ne varsa sıkıyorsun ve vücudundaki tüm delikler vasıtasıyle her türlü sesi çıkarıp çevreyi uyarıyorsun.

Ara

(12-15-2011, 02:20 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hamit bende gururlandım Ne de olsa öğrencimsin :):)

Şaka bi yana bu motor sana çok yakısıyor ama psikolojik nedenlerden ötürü satman gerekiyor.

torunlarına ben bu resmi gösteririm

13z5z.jpg
Ara

(12-15-2011, 02:21 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

anladım abi ben bu tekniği yapa bilirim sanırım :]:]:]:]

(12-15-2011, 02:42 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

torunlarına ben bu resmi gösteririm

13z5z.jpg

İnşallah torunlarınla motora binersin kendin gösterirsin :)
Ara

hamit bende cok gururlandım nede olsa öğrencimin örencisisin :P:P:]
Ara

Aynen 110 u gecememeyş ogretmıstı bana kendisi
Ara

çünkü yıllarca motora binmeni ve çocuklarına o fotoyu göstermeni istiyorumm erdoo ; :P:tamam:
Ara

(12-15-2011, 10:46 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Aynen 110 u gecememeyş ogretmıstı bana kendisi

Erdem istesede gösteremezki motoru ancak okadar gidebiliyor :P
Ara

(12-15-2011, 02:04 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hamit iki konuda doğru tespitte bulunmuş.

1-Eğitim şart
2-Bu hareketler trafiğe kapalı ve uygun alanlarda yapılmalı. Daha doğrusu eğitim eğitim alanında olmalı.

--------------------

Başkan eğitim organizasyonlarıda istiyoruz.
Mesela bir gün panik fren ve kaçış manevrası çalışalım. Bir çok kaza manevra yapıp kaçmak yerine frene asılma sebebiyle oluyor.

Başkannn. Ya diyorum bu başkanı valla değiştirelim.

OyUNuZu BaNa VeRiN !!!

Hepinizi VALENTİNO ROSSİ YaPayıM !!!

husqvarna_logo_2.jpg
Ara