Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İyiki Doğdun Hamit

(09-07-2012, 12:46 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(09-07-2012, 10:35 AM)KzbnC Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Yeni yaşın; Ferrari hızında, Mercedes konforunda, Mustang fiyakalığında geçsin... İyiki varsın :alkış:

:çiçek:

bu ne yaa ???

: ))))

motor ilgimi henüz arabalar kadar detaylandıramadığımdan, şimdilik bunla idare edecek seneye inşallah daha iyilerini yaşayacak :D

"İnsanlar motosiklet gibidir,her birinin farklı tarzı ve özelliği vardır"
Ara

:hö: oooov...

İyi ki doğdun Hamit :çiçek: :kalp: Gmk

Nice yıllara sağlıklı mutlu huzurlu ve motorlu inşallah..

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(09-07-2012, 12:13 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Pampişim iyiki doğdun iyiki varsın... PTT olmasa seni nerden tanırdım yaşasın ptt kardeşliği : )

Sana 1000rr aldım akşam anahtarı veririm :çiçek:

Emrullah benim doğum günüm de Mart :)
Hamit le aranızda olan derin ptt kardeşliğine sahip değilsekte henüz, motosiklet kardeşliğine her zaman açığım :delü:

Ara

(09-07-2012, 01:07 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  :hö: oooov...

İyi ki doğdun Hamit :çiçek: :kalp: Gmk

Nice yıllara sağlıklı mutlu huzurlu ve motorlu inşallah..

Teşekkür ederim Veysel abi :çiçek:

Kezban 1000 RR'ı alayım, eski motor senindir söz :]
Ara

(09-07-2012, 01:07 PM)KzbnC Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(09-07-2012, 12:13 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Pampişim iyiki doğdun iyiki varsın... PTT olmasa seni nerden tanırdım yaşasın ptt kardeşliği : )

Sana 1000rr aldım akşam anahtarı veririm :çiçek:

Emrullah benim doğum günüm de Mart :)
Hamit le aranızda olan derin ptt kardeşliğine sahip değilsekte henüz, motosiklet kardeşliğine her zaman açığım :delü:

İnanmıyorsun ama gerçekten 1000rr aldım sana , ama motorunu takasa vermek zorundayız o yüzden Kezbana eskisini veremezsin.

Kezban'a Martta alırız artık : ) yada bizimkilere biner.
Ara

Etme Hamit, uyma sen Emrullah'a :sinirli:

istemem sizinkileri, madem iyilik yapacaksınız toplaşın alın o zaman arkadaş :delü: :]

Ara

Doğum günün kutlu olsun Hamit. Nice senelere sağlıkla teker çevirmek nasip olur inşallah.

:tr:
ly2x6.gif
Ara

(09-07-2012, 01:53 PM)KzbnC Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Etme Hamit, uyma sen Emrullah'a :sinirli:

istemem sizinkileri, madem iyilik yapacaksınız toplaşın alın o zaman arkadaş :delü: :]

ona alıcaklarına bana alsınlar bee : ) benim motosikletim yok. ona yaptıgımız kıyağı kim yapar. hamit uysanda uymasanda 600 f i bu akşam sahibine veriyoruz :P 1000rr gelirmi bilmem.
Ara

ona değil yaa, bana alacaksınız, eşitiz bu konuda senle yani... seninde motorun yok=benimde :delü:

Ara

(09-07-2012, 02:08 PM)KzbnC Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  ona değil yaa, bana alacaksınız, eşitiz bu konuda senle yani... seninde motorun yok=benimde :delü:

tamam sana alsınlar ben istemiyorum , Kezban'a Mart ayında bir scoter aın arkadaşlar.
Ara