Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cruise Throttle Control

(06-27-2013, 11:14 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-27-2013, 09:30 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben kullandım fakat bu tip değildi. Uzun yolda sağ elin uyuşması yorulmasını birebir.
Şimdi bu üründe sorun şu. Gazı kapatmak istediğinde gördüğüm basitçe kapatabiliyor vatandaş demekki yumuşak bir sıkma var fakat eğer gaz kolu yayı sertse o zamanda sabit durmaz ve gazı yavaşça kaparmı?
Yani motoruna göre bir sıkma ayarı varmı acaba

Cihan abi takılan o aletin üzerinde delikler var. o deliklere göre ayar yapılarak gaz kolu sertliğine göre sıkılaştırıyo olabilir.

Veysel biz sert erkekler min. 2 saatte bir mola veriyoruz. Ellerimizi ıslak taşlara vurarak antrenman yapıyoruz. : ) Totomuz uyuşmuyor.

Cihan abide vuruyormu taşlara acep...
Ara

Ayrıca magandalar hassas değildir öyle herşeye mızmızlanmazlar.
Ara

(06-27-2013, 11:25 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ayrıca magandalar hassas değildir öyle herşeye mızmızlanmazlar.

:]:]:] bu güzeldi
evet magandayız sertiz biz

(06-27-2013, 11:20 AM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-27-2013, 11:14 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-27-2013, 09:30 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ben kullandım fakat bu tip değildi. Uzun yolda sağ elin uyuşması yorulmasını birebir.
Şimdi bu üründe sorun şu. Gazı kapatmak istediğinde gördüğüm basitçe kapatabiliyor vatandaş demekki yumuşak bir sıkma var fakat eğer gaz kolu yayı sertse o zamanda sabit durmaz ve gazı yavaşça kaparmı?
Yani motoruna göre bir sıkma ayarı varmı acaba

Cihan abi takılan o aletin üzerinde delikler var. o deliklere göre ayar yapılarak gaz kolu sertliğine göre sıkılaştırıyo olabilir.

Veysel biz sert erkekler min. 2 saatte bir mola veriyoruz. Ellerimizi ıslak taşlara vurarak antrenman yapıyoruz. : ) Totomuz uyuşmuyor.

Cihan abide vuruyormu taşlara acep...

kızgın çakıltaşı torbası ile çalışıyorum
Ara

GMK'da maganda olmaz :dede:

olsa olsa SEK olur

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(06-27-2013, 11:18 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-27-2013, 11:14 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  taşlara vurarak antrenman yapıyoruz. : ) Totomuz uyuşmuyor.

Bu cümle üzerinden çok geyik yapardım ama neyse :] :çiçek:

:P:P:P

Farkındayım
Ara

(06-27-2013, 11:31 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  GMK'da maganda olmaz :dede:

olsa olsa SEK olur

SEK deyince Seyfo aklıma geldi birden :]
sahi nerede bu adam
Ara

Seyfo bi ara ayakları yerden kesik şekilde dolaşıyordu ( motosiklet harici) ama sonra ses alınamadı.
Ara

(06-27-2013, 11:38 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Seyfo bi ara ayakları yerden kesik şekilde dolaşıyordu ( motosiklet harici) ama sonra ses alınamadı.

Stratosfere kadar ulaştı sanırım.. Şu aralar kayıplarda yine...

Metin keleş ve Atilla patik ile zaman zaman görüşüyormuş aldığım duyumlara göre.. ama bizi sevmediği için aramıyor abi :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Geçen akşam SEK distribütörünü yanlışlıkla aradım, arkadaş adam gülmekten konuşamadı ..
Çok özlemiş hemen kapattı , soracam ben sana :höyt:

(06-27-2013, 10:48 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-27-2013, 10:39 AM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-27-2013, 10:29 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-27-2013, 10:19 AM)MuratD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Mabad kontrol aparatını düşünemiyorum :]

Mabad Soft Control Adapter Ver.1.0 :]

Soft'sa iyi :P

Arkadaş, bu yorumun üzerine gidecek bir yorum daha konuyu +18 boyutuna taşır gibime geliyor.
Her şey Murat'ın başının altından çıkıyor.

Yok yok +18 e gitmedi abi toparlandı ama aparat üzerindeki delikleri çözemedim :]

160711104912_imza3.JPG
Ara

sek1_zpsb1cd4038.jpg

sek2_zps06e954d1.jpg

farkındayım özlediniz ...

daha sert dönücem !

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi