Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GMK Gezi Programı

VALLA EMRULLAH OLACAK ŞÖYLE İKİ TANE HONDA GOLDWİNG 1400 LÜK BASCAN DÜNYA TURUNA.YA Bİ GEZİ DERGİSİNE ARKADAŞ BANA BU MOTORDAN ALIN CAMERA FOTO MAKİNA LAPTOP VERİN.AYDA 500 DOLAR MAAŞLA BEN SİZE DÜNYA TURU YAPAYIM.FOTO ÇEKİM VE YAZILI BİLGİLER GÖNDEREYİM DÖNÜŞTEDE MOTORU BANA HEDİYE EDİN DİYE TEKLİF VERSEMMİ DİYE DÜŞÜNMÜYOR DEĞİLİM DE KANAL BULAMIYORUM:)
Ara

(02-19-2011, 03:30 PM)EDREMİT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  VALLA EMRULLAH OLACAK ŞÖYLE İKİ TANE HONDA GOLDWİNG 1400 LÜK BASCAN DÜNYA TURUNA.YA Bİ GEZİ DERGİSİNE ARKADAŞ BANA BU MOTORDAN ALIN CAMERA FOTO MAKİNA LAPTOP VERİN.AYDA 500 DOLAR MAAŞLA BEN SİZE DÜNYA TURU YAPAYIM.FOTO ÇEKİM VE YAZILI BİLGİLER GÖNDEREYİM DÖNÜŞTEDE MOTORU BANA HEDİYE EDİN DİYE TEKLİF VERSEMMİ DİYE DÜŞÜNMÜYOR DEĞİLİM DE KANAL BULAMIYORUM:)

Abi goldving bana agır gelir bir tane vfr1200 olsun yine cıkarım dünya turuna.
Senin dediğini Türkiyede bir televizyon kanalı yapmıştı ama program pek tutmadı devam edilmedi.

Ernesto cheguevara gibi gezi günlüğü tutmak istiyorum...
Ara

arkadaşlar kırklareli kıyıköy süper bir yer tavsiye ederim 220 km civarında tarih doğa manzara deniz feneri, nehir , balıkçı barınakları. harika bir yer
Ara

Ya bende burayı (KIYIKÖY) önerecektim ama boyum ne ki ben gariban bir scooter.:.(

Günü geldiğinde alacammmmmm 250 cc chooper (anca):tamam:

Maksat Onur tek kalmasın. :anlaştık:
Ara

(02-20-2011, 10:42 AM)ŞENER Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Ya bende burayı (KIYIKÖY) önerecektim ama boyum ne ki ben gariban bir scooter.:.(

Günü geldiğinde alacammmmmm 250 cc chooper (anca):tamam:

Maksat Onur tek kalmasın. :anlaştık:

Şener abi öyle deme scoter deyip geçme...
sakın duymasın seni küser sonra sana:şimarıkat:

Ara

(02-20-2011, 11:22 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Şener abi öyle deme scoter deyip geçme...
sakın duymasın seni küser sonra sana:şimarıkat:

İmansız zaten hava soğuk binmiyorum diye küsüyo çalışırken naz ediyor
satılacağını hissediyor galiba.:.(

Yakında vereceğim onu kötü ellere tepesinden inmeyecekler sonra :bye:

Ara

Veysel abi, burayı biliyorum:çiçek:

Yani tarih ve ve program eklensin demek istedim:utan:
Ara

Yedigöller ile Mudurnu Beypazarı süper olur. Beypazarını yapacaktık bir yerde yol çalışması varmış ve kapalıymış diye ertelemiştim. Yedigöllerde fotoğraf çekimi ve çadır olayı için hariha olur. Tabi topluluğa uyarım.
Ara

"çatır" dediğin "Kuru" dedikleri şeyler sanırım evet :)

fotoğraf ve gezi için ideal yerler abi..

havalar biran evvel ısınsa bari :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(03-10-2011, 05:00 PM)veysel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  "çatır" dediğin "Kuru" dedikleri şeyler sanırım evet :)

fotoğraf ve gezi için ideal yerler abi..

havalar biran evvel ısınsa bari :]

Klavye sürçmesi olmuş, özür. "çadır" yani kamp olayı demek istemiştim. :utan:
Ara