Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Farklı Kulüplerin Etkinlikleri / Festivaller

Bu hafta Sakarya ve Barış'ın düğünü aradan çıksın gezeceğimiz çok yer var:+1:

Bu arada karasuda ercanda yarışacak... desteklemeye gidiyorum inşallah...
Ara

(06-14-2011, 02:09 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu hafta Sakarya ve Barış'ın düğünü aradan çıksın gezeceğimiz çok yer var:+1:

Benide al Emrullah.
Bu arada Eskişehire gidilecekmi?
Ara

Gidin bakalım ohh
Ara

(06-14-2011, 02:12 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-14-2011, 02:09 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bu hafta Sakarya ve Barış'ın düğünü aradan çıksın gezeceğimiz çok yer var:+1:

Benide al Emrullah.

Olur abi beraber gideriz hatta etkinlik başlığı oluşturup hep beraber gideriz öyle düşünüyordum ben.

Eskişehir festivali geçti ama kendi içimizde bir tarih belirleyip gidecez inşallah. Alternatif bir tarih varsa bizimle paylaşabilirsin abi:tamam:

Ara

(06-14-2011, 02:20 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-14-2011, 02:12 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Benide al Emrullah.

Olur abi beraber gideriz hatta etkinlik başlığı oluşturup hep beraber gideriz öyle düşünüyordum ben.

Eskişehir festivali geçti ama kendi içimizde bir tarih belirleyip gidecez inşallah. Alternatif bir tarih varsa bizimle paylaşabilirsin abi:tamam:

http://www.emok.org/index.php?kat=92&menu=2
Ara

organizatör uyuma...: )

Cihan Abi cumartesi sabah ??
Ara

(06-14-2011, 09:48 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  organizatör uyuma...: )

Cihan Abi cumartesi sabah ??

seyfo cumartesi sabah geliyormusun? poyrazlara
Ara

(06-04-2011, 10:49 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  1110179722.jpg
EMOK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her yıl olduğu gibi bu yılda Temmuz un ilk hafta sonu yine geleneksel EMOK festivalinde birlikteyiz.

EMOK sizleri 30 Haziran-3 Temmuz da, Eskişehir-Musaözü' ne çağırıyor....

Hem de 10. EMOK Türkiye Motosiklet Festivali' ne.

Baraj gölü kıyısında çadırımızı kuruyoruz ve kendimizi EMOK Festivali’ nin sıcak ortamına bırakıyoruz. Türkiye' nin her yerinden gelen eski ve yeni dostlar, gün içinde heyecanlı aktiviteler ve oyunlara katılırken, isteyen markaların deneme sürüşlerinde, isteyenler eğitim ve gezi sunumlarında bilgisini artırıyor. Gün içinde göl kenarında güneşlenirken, 2.500 dönümlük doğal alanda, gün boyu doğa yürüyüşlerde cabası.

Akşamları, her keseye uygun restoranlarda birbirinden nefis yemekle ve dostlarla sofra kurabilecek, isterseniz kendi sofranızı kendi keyfinize göre özel masalarınızda kuracaksınız. Ya da ateş başında sohbet ederken, muhabbete dalacaksınız. Ay ışığı altında sohbetler, gezi hayalleri, uzak yol planları her zaman serbest …

Gün boyu müzik dinletileri, Akşamlar özel sahnede coşkulu bir müzik konserleri...

Bir gelenek haline gelen ve ülkemizin bütün motosiklet kullanıcılarını ve meraklılarını kucaklayan EMOK Festivali’nin 10.yılı gene sürprizlerle dolu. Dost sohbetlerinde hep anlatılacak, heyecanlı, sıcacık geçecek günler akşamlar ve geceler. Ardından yine unutulmaz anılar.

Davetlisiniz..........
:+1: Gmk :kalp:

Gidilebilitesi çok yüksek..

Sayın Organizatörümüz Emrullah bey.. Kayda geçiniz..

Hatırlatma !!

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Çok zor:.(
Ara

Evet başkan bunu diyorum işte. Eskişehir EMOK.
Gidemedik geçen sefer yağış falan oldu. Yolu çok güzel oranın ve Eskişehirde gezerizde.
Ara