Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Farklı Kulüplerin Etkinlikleri / Festivaller

(06-15-2011, 07:02 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok zor:.(

arabayla gel Erdem.. Lojistik Destek Aracı :utan:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(06-15-2011, 07:02 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok zor:.(

Yaw ne oluyor bu genç yarış ekibine. Erdem sensiz olmaz. :dur:
Ara

Cihan abi motordaki ses araştırılıyor bakalım ama yetişmez sanırım. Hayırlısı olsun
Ara

ballıkayaya evet gidelim.
Ara

kayda girildi başkan:tamam:
Ara

(02-11-2011, 07:18 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  apka6r.jpg

Balıkesir Motosiklet Festivali 2010'da 1450 kayıtlı katılımcı ile gerçekleşen yurtdışı motosiklet kulüpleri(almanya, bulgaristan, ukrayna, ingiltere) ve Türkiye mototsiklet tutkunlarınından yoğun ilgi görmesi nedeni ile bu yıl Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali statüsünde 15-16-17 Temmuz 2011'de yine Kazdağlarının Enfes Doğasında Hanlar Mevkiinde gerçekleşecektir.

Alıntı:2010'da 1450 kayıtlı katılımcı ile gerçekleşen Türkiye motosilet tutkunlarının dışında Almanya, Bulgaristan ve İngiltere'den de katılımcıların olduğu Balıkesir Motosiklet Festivali'nin ikincisi 15-16-17 Temmuz 2011'de yine Kazdağlarının Enfes Doğasında Hanlar Mevkiinde gerçekleşecektir.

2010'da ilkini gerçekleştirdiğimiz festivlimize katılan motosiklet tutkunlarının alandan ayrılırken ki övgülerine layık olabilmek için çok sıkı çalışıyoruz.
Harika bir organizasyon daha geliyor...

Derdimiz Kazdağlarının Enfes Doğasında, Birarada Olmak, Birlikte Eğlenmek, Birlite Şarkılar Söylemek, Birlikte Sürmek, Hoşça Vakit Geçirmek.

Detaylar çok yakında duyurulacaktır.

BİZE KATIIRMISINIZ ?

10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü

Hatırlatma...

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Kaz dagları. Harika bir yer.
Bana uyar. Temmuz başı Emok,
Temmuz ortası Balıkesir.
Sakarya Poyrazlardan yeni döndük.

Durmak yok, yola devam.
Ara

(06-19-2011, 05:05 PM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Kaz dagları. Harika bir yer.
Bana uyar. Temmuz başı Emok,
Temmuz ortası Balıkesir.
Sakarya Poyrazlardan yeni döndük.

Durmak yok, yola devam.

Mehmet bey sanki hala motor kullanıyorsunuz gibi.. sizi artık tutamayız
Ara

Arkadaşlar Balıkesir festivali bu cuma başlıyor GMK'nın katılım durumunu hemen masaya yatıralım derim. Yol güzel ve uzun, benim engelim yok fakat katılım olmazsa başka programlar yapabilirim.
Ara

(07-11-2011, 07:45 AM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşlar Balıkesir festivali bu cuma başlıyor GMK'nın katılım durumunu hemen masaya yatıralım derim. Yol güzel ve uzun, benim engelim yok fakat katılım olmazsa başka programlar yapabilirim.

Mehmet abi Balıkesir festivaline katılmak isteyen arkadaşlar vardı.
Başlık açarız bir tane :+1:
Ara