Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Müzmin bekarlar köşesi

erosla yaşadığım bir anıyı anlatayım...

Birgün gezinirken eros fırlaması gözüne kestirdi beni,tabi ben kolay lokma değilim.
Bir iki mekan değiştirince fark ettim tabi keratayı arkamda dolaydıgını.
Neyse bir o kesiyor beni bir ben kesiyorum onu, uzunca bir süre soğuk bir şavaş yaşandı taktikler havada uçuştu.
Çok geç kalmadan hamlesini yaptıgı anda oku havada yakaladım ve onu kovalamaya başladım köşeye kıstırıp oku musait bir yerine yerleştirdim:]
O gün bu gündür göremiyorum keratayı...
Gören olursa selamımı söylesin...
Ara

(08-21-2011, 08:16 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bin bekar bir veyseli yerini nekadar doldurabilir :):P:]

umarım hepiniz bu köşeden ayrılırsınız. ve mehmet abinin dediği gibi erosun oku sizede saplanır.:]:]

Neeeyyy Ok mu, saplanmak mı :) Acelemiz yok emin adımlarla yavaş yavaş :)
Ara

Eros Çağa ayak uydurmuş Emrullah o günden beridir belinde makin ayla geziyormuş.
Ara

(08-22-2011, 05:43 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Eros Çağa ayak uydurmuş Emrullah o günden beridir belinde makin ayla geziyormuş.

Bu beni korkuttu işte :P
Ara

(08-22-2011, 06:20 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(08-22-2011, 05:43 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Eros Çağa ayak uydurmuş Emrullah o günden beridir belinde makin ayla geziyormuş.

Bu beni korkuttu işte :P

Korkacak birşey yok sanırım isabet kabiliyeti hiç yok gibi :)
Ara

(08-21-2011, 08:29 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Erosunuz parlasın Onur:)

Veyselcim Elbet sonu çift biten bir yol hepimizin temennisi. Çiftimiz gelene kadar bekar arkadaşlarla omuz omuza bekarlığın çile ve safalarını süreceğiz. Sana yeni yolunda mutluluklar kardeşim :]
Eyvallah Yoldaş :]

iyi niyet dileklerin için çok teşekkürler kardeşim :çiçek:

Birde seni sorup duruyormuş Emo :utan:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Bana da isabet etmiyo. Yanımdan geliyo geçiyo. Vazgeçti herhalde o da.
Ara

(08-22-2011, 06:50 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Bana da isabet etmiyo. Yanımdan geliyo geçiyo. Vazgeçti herhalde o da.

Ama Veysel başakanı tam kalbinden vurmuş diyorlar :)
Ara

Veysel vur beni demiş o da vurmuş bariz hedef olmuş.
Ara

(08-22-2011, 07:36 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Veysel vur beni demiş o da vurmuş bariz hedef olmuş.

Ben kafamın üstünde Elma koyup gezeyim bari :]
Ara