Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GMK Kimlere Hitap Ediyor ?

Arkadaşlar

Gebze Motosiklet Kulübü olarak amacımız belli.. Özü Sözü bir olan, Hoş sohbet Moto Dostlar ile birlikte olmak, geziler, eğitimler, organizasyonlar düzenlemek.. Daha detaylı Misyonumuz hakkında bilgilerimiz BURADA mevcut zaten.

Ha bu arada evet.. Aramızda çamuru seven arkadaşlar var.. (Başta ben olmak üzere) ,
evet kimi zaman arkadaşlara takıldığımızda olur ama unutulmamalıdır ki

Biz Motosiklet Tarzı Ayrımı Yapmıyoruz , Biz İnsan Ayrımı Yapıyoruz..

Şimdi bu cümleyi de yanlış anlayacak olan kişiler olabilir biraz daha açayım..

Eğer yüze gülüp arkadaş iş çevriliyorsa, Guruplaşma ve ayrımcılık için ciddi ciddi zemin hazırlanıyorsa, fesatlık ve çekememezlik yapılıyorsa, başkalarının onuru ve gururu kırılıyorsa, yalancılık varsa.. bunlar bize göre değildir..

Şimdi yaptığımız bazı gezilerden Motosiklet fotoğrafları ekleyeceğim ki Gezilerimizde ne tarz motosikletlerin olduğunu belgelenmiş şekilde görebilesiniz..

Son olarak tekrar etmek isterim ki bizim için Motosiklet Tarzınızın hiç önemi yok.. Sloganımızda da söylediğimiz gibi..

Hatta motorunuzun olmasına gerek bile yok..
Motorcu ruhunuz ve Hoş Sohbetiniz Bize Yeter.. :çiçek:Gmk:kalp:

P1110855.jpg
P1110831.jpg
DSC_0234.jpg
DSC_0215.jpg
P1110810.jpg
P1110774.jpg
P1110771.jpg
P1110701.jpg
P1110700.jpg
P1110643.jpg
DSC_0226.jpg
P1110642.jpg
P1100924.jpg
P1100923.jpg
P1100524.jpg
P1100523.jpg
P1100426.jpg
P1100424.jpg
P1090712.jpg
P1080753.jpg
P1080135.jpg
P1070479.jpg
P1070414.jpg
P1060907.jpg
P1060864.jpg
P1050405.jpg
P1020742.jpg
P1020249.jpg
IMG_3811.jpg
IMG_3728.jpg
IMG_3727.jpg
Fotoraf0561.jpg
P1050553.jpg
P1050551.jpg

Yukarıda yayınlanan fotoğrafların tamamı Gebze Motosiklet Kulübü Toplantı, Etkinlik ve Organizasyonlarında Çekilmiştir.

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

emeğine sağlık veysel bakan.
:+1:

Motorcu ruhuna sahip olmak bir başka duygudur.Gmk
Ara

Tüm motorcu dostlara selamlar....Gmk
Ara

Biz GMK olarak yukarıdaki açıklamalarda bahsi geçen konular hakkında herhangi bir resmi sözleşme ve tahhütname imzalamadan sınıf,din,dil,mezhep,görünüş,yaş,maddiyat,siyasi görüş ayrımı da yapmadan kalben onaylamış bulunmaktayız.

Üyelerimizin kullandığı motoru olsun olmasın (araç cinsi ne olursa olsun) gönülden motorcu olması, içinde doğa sevgisi,insan sevgisi,trafikte saygı,kurallara uyma hislerini taşıyorsa içimizde barınması için yeterlidir.

Bir birlik içinde olmak sevgiyi,dostluğu,muhabbeti,acıyı tatlıyı paylaşmak isteyen herkese kapımız ardına kadar açıktır.

Tüm motor dostlarını GMK' ya davet eder, paylaşma mutluluğunu tatmaya bekleriz.
Ara

Umarım yaza doğru çok daha güzel resimler ile süsleriz.
Ara

Veysel gardaşım geç kalmış fakat güzel bi açıklama olmuş şener abinin yazdıklarıda peşkiştirmiş ellerinize sağlık. 1 - 10 - 100 büyüyoruz ve daha büyük bir aile olacağız. (fotolarda güzel nostalji oldu:.(

VEysel söylediklerinin tamamı çok güzel ve hepsine katılıyorum.
Fakat bu açıklamayı yapmani gerektirecek bir durum olup olmadıgını da çok merak ediyorum.

Şener bey'in söyledikleri de çok güzel.

Slogan: endurocu, choperci, scuterci kardestir. Ayıran kallestir.
Ara

Nedendir anlamıyorum GMK 'yı belirli bir motosiklet gurubu olarak göstermeye çalışanlar var..
Buna kimi zaman ben şahit oldum kimi zaman da kulağıma geliyor..

Sanırım bunun en büyük sebebi bir çamur server olarak fotoğrafları ve raporları benim hazırlamam :]

Bende en güzel cevabı yaptığımız gezilerde çektiğimiz motosikletlerimizin fotoğraflarıyla verebileceğimizi düşündüm... :çiçek:Gmk

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(01-21-2011, 07:25 AM)veysel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Nedendir anlamıyorum GMK 'yı belirli bir motosiklet gurubu olarak göstermeye çalışanlar var..
Buna kimi zaman ben şahit oldum kimi zaman da kulağıma geliyor..

Sanırım bunun en büyük sebebi bir çamur server olarak fotoğrafları ve raporları benim hazırlamam :]

Bende en güzel cevabı yaptığımız gezilerde çektiğimiz motosikletlerimizin fotoğraflarıyla verebileceğimizi düşündüm... :çiçek:Gmk

:) Siz endurocu ve croscusunuz:P:P racing , chopper, naked, touring, sport touring ,streetfighter tipi motosiklet kullanan arkadaşları kabul etmiyormusunuz:P:P

Şaka bir yana, ben bu konuda hiç sorun yaşamadım. Zaten farklı tarzlarda motosiklet kullanıcılarımız mevcut.

Bir sorun yok demekkiGmk
Ara

kulüp burda isteyen istediği motorla katılır hatta bu atv bile olabilir...yada cebinde 9 volt luk bir motoru olsada olur :) şaka bi yana veysel bu konuda canı sıkılmışki dile getirmiş...şimdi herkesin bildiği üzere kulübü kurarken veysel enduro kullanıyodu ozaman endurogebze gibi bir isim koyabilirdi bunun ayrımcılık neresinde anlam veremiyorum ayrıca öyle düşünen arkadaşlarıda kınıyorum....

i am professional motocross driver..
Ara