Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kaza hakkında bilgilendirme

Yoldaki çukur ve çatlaklardan dolayı kaza yaptım 1 hafta sonra adli sulh'tan dava açıldıgını öğrendim. Türkiyede işler bu şekilde yürüyor.
2. mahkememde mahkeme heyetinden asfaltın keşfini istedim, yapılan keşifte kazayı asfalttan dolayı yaptığımı beyan ettiler. (Eskihisar yolunu ben asfaltlattırdım bu kıyağımı unutmayın :] )
Yani elinde o güne ait delil varsa avukata ver , o uğraşsın.
İşin komik tarafıda mağdur ve suçsuz biriyken suçlu konumunda olmanız sizi çok etkiliyor. Burası Türkiye
Ara

Olsun sen yinede davaci ol. Fotograflar ve tutanagin var. Detayli 1 2 foto daha cekseydin ama o durumda bunlari saglikli dusunmek zor haliyle. Onlarda sana dava acacaktir. Bizim muhtesem asfaltimizi cizdin diye. Arada bir ugrar bakarsin ne durumda diye
Ara

Tanıdık avukat lazım. Danışmak lazım.

avukattan cok ne var ayarlarız.
Ara

(08-02-2012, 09:15 AM)leather_engineer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Evet jandarmada ifademde belirttim. Ama biliyosunuz Türkiyede bu işler ağır yürür. O zamana kadar ne yolda yağ kalır nede ispat edecek kanıt.

Araba ile yapmış olduğumuz kazayı hatırlarsan yoldaki yağdan dolayı taklalar atmış bariyerlere ve sonra o yağı döken tıra çarpmıştım, ağır yaralanan arkadaşıma rağmen yapılan araştırmalar sonucu duran araca çarpma ve bariyerleri kırmadan dolayı ceza almıştık. :):)

Sen dava açsan bile, kazada yaralanma olsa bile maalesef sen davacı iken davalı oluveriyorsun :):)
Ara

Onun a.k ben hukuk diye
Ara

Mumin buyuk gecmis olsun sana bir sey olmamis ya gerisi onemli degil...

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

Mümin çok geçmiş olsun kardeşim allah beterinden saklasın sende birşey olmaması sevindirici motor için yardım edebileceğim ne varsa garaj ve takımlar emrinde yeni gibi yaparız evelallah.

(08-03-2012, 08:34 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Mümin çok geçmiş olsun kardeşim allah beterinden saklasın sende birşey olmaması sevindirici motor için yardım edebileceğim ne varsa garaj ve takımlar emrinde yeni gibi yaparız evelallah.

Yok abi sen elleme ne olur.
Ara

barış ta nasıl bir fırsat kolluyasa artık adam pusuda bekliyo sırtlanlar gibi pispis :P:]

hatta kaan sende kap motoru git barışın garaja da adam rahatlasın adamın fena anahtar tutası gelmiş:]:]
Ara