Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kappa Ön siperlik ve Depo üstü çanta

Arkadaşlar uzun zamandır almayı düşündüğüm uzun siperliği sipariş etmiş bulunmaktayım . Kappa marka fiyatı nakitte 140 tl aldım . Amacım rüzgarın etkisini biraz olsun azaltmak . (Malum motor yüksek ben yüksek biraz sıkıntı oluyordu:]) Birde mıknatıslı depo üstü çanta aldım . Gerçi Deponun metal alanı biraz darmış ama yinede ihtiyacımı görecek gibi. Özellikle GPS gözü kullanışlı gözüküyor. Fiyat 100 tl . Umarım çok para vermemişimdir. Malum bu seneki fuar fiyatlarından haberim yok:.(

kzl8n.jpg

kzl90.jpg

Siperliği test edince sizlerle paylaşıcam :tamam:
Ara

Güzel aksesuarlar...

enduro aksesuar fiyatlarını bilmiyorum ama , siperlik parasına ikisini birden almışsın gibime geliyo : ))

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Çanta çok kulanışlı güle güle kullan. Fiyat kappaya göre uygun geldi bana.
Ara

(03-12-2013, 11:14 AM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Güzel aksesuarlar...

enduro aksesuar fiyatlarını bilmiyorum ama , siperlik parasına ikisini birden almışsın gibime geliyo : ))
Kardeşim sende bilirsin bu piyasada fiyatlar çok değişken . Aynı siperlik Feyizoğlunda 184 liraydı çanta ise 117 lira :bilmem:

(03-12-2013, 11:18 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çanta çok kulanışlı güle güle kullan. Fiyat kappaya göre uygun geldi bana.

İnşallah öyledir arkadaşım . Özellikle Siperliği merak ediyorum . Çünkü Cbf 150'de hiç bir işe yaramamıştı. Üzerimde türbülans etkisi yaratmıştı . :]Gerçi o ürün yan sanayi idi:P
Ara

aynı çantadan bendede var fermuar tutma yerleri biraz sıkıntılı ama daha sonradan onlar kırıldığı zaman anahtarlık halkası takarsan tutması eldivenle daha rahat oluyor. Ve mıknatısları süper 240 km hızla yerinden bile oynamıyor.
Ara

Hayırlı olsun güle gülle kullan
Ara

Hayırlı olsun :))

Fiyatları ise gerçekten markAsinsa gore çok uygunmus
Ara

Güle güle kullan...

Yapmayıp pişman olanlardansa yapıp pişman olanlardanım galiba..
Ara

(03-12-2013, 11:31 AM)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  aynı çantadan bendede var fermuar tutma yerleri biraz sıkıntılı ama daha sonradan onlar kırıldığı zaman anahtarlık halkası takarsan tutması eldivenle daha rahat oluyor. Ve mıknatısları süper 240 km hızla yerinden bile oynamıyor.

Teşekkürler Onur. Bende ne kadar randıman alıcağımdan açıkcası emin değildim.:bilmem: Şimdi içim rahat etti:]

(03-12-2013, 04:18 PM)Ozgur.Baydar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Hayırlı olsun :))

Fiyatları ise gerçekten markAsinsa gore çok uygunmus

Sağol Özgür . Bakalım umarım memnun kalırım :tamam:
Ara

Bende depo üstü çanta var. Ahtopot gibi yapışıyor ve milim oynamıyor yerinden. Hatta bazen üstüne gövdemi koyup gidiyorum güzel oluyor. Bunların arkalarında sırt çantası olarak kullanman için uygun olanları da var onlar daha kullanışlı. Durduğun yerde sırt çantası olarakta kullanabiliyosun.

Güle güle kullan
Ara