Anket: -
* Bu ankete oy verdiniz. Sonuçları Göster

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güvenli Sürüş Eğitimi (GMK)

(05-09-2011, 08:55 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-09-2011, 07:49 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Demek öyle Emocum. :donkdonk:

Sizin o halinizi videoya almak isterdim :):):)

Bende o videoyu izlemek isterdim :]

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

(05-07-2011, 07:25 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşlar..

15 Mayıs Pazar günü Mangal ve Eğitim olduğunu hatırlatayım dedim :tamam: Gmk

15 Mayısta eğitim alanında olacağım.
Dilerim 1 ay ertelediğimize değer.
Malum, havalar hala terso gidiyor.
Ara

Dün yani pazar ilk defa yazlıkları giyip İstanbul içi tur attık hanımla. Nefisti hava. Fakat akşamüstü bir anda soğudu ve kapadı. Dediğiniz gibi hala dengesizlikler var. Yoğun yada hafif yağış dışında bende geleceğim son dakika bir iş güç çıkmazsa.
Ara

(05-09-2011, 09:03 AM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-09-2011, 08:55 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-09-2011, 07:49 AM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Demek öyle Emocum. :donkdonk:

Sizin o halinizi videoya almak isterdim :):):)

Bende o videoyu izlemek isterdim :]

Başkanım otomatiğe almışlar gibiydi, Erdem bilerek yatıyor motora Emrullah'a rüzgar gelmesi için oda sanki Erdeme bağlıymış gibi ona paralel hareket ediyor yolda devamlı yatıp kalktılar. :hahaha:
Birde Emrullah biraz çamurluk niyetine kullanıldı sanki :P :]
Ara

Çok zevkli oluyo tavsiye ederim. Emrullah'ı artçı alın. Birde motora binişini kayna alın
Ara

:] aaah emo aah :çiçek:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Birde Hamit'in motora artçı bindiğinde arkadan fotoğrafını çekin. Hatta yanından geçerken bi şaplak atın :yuppie:
Ara

(05-09-2011, 04:04 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Birde Hamit'in motora artçı bindiğinde arkadan fotoğrafını çekin. Hatta yanından geçerken bi şaplak atın :yuppie:

Zaten sizin yüzünüzden benim motora artçı binmekten korkuyor :]
Ara

(05-09-2011, 02:46 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Başkanım otomatiğe almışlar gibiydi, Erdem bilerek yatıyor motora Emrullah'a rüzgar gelmesi için oda sanki Erdeme bağlıymış gibi ona paralel hareket ediyor yolda devamlı yatıp kalktılar. :hahaha:

Hamit otomatiğe almasaydım kesin uçardım...çamur olduk ama yinede eğlenceliydi.
(05-09-2011, 03:12 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok zevkli oluyo tavsiye ederim. Emrullah'ı artçı alın. Birde motora binişini kayna alın

Erdo artçı gelirim ama senle uzun yola gelmem :P

Artçılıkta yüksek lisans yaptık atlamalı zıplamalı binişlerimiz var oda farkımız olsun :şekil:
(05-09-2011, 04:04 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Birde Hamit'in motora artçı bindiğinde arkadan fotoğrafını çekin. Hatta yanından geçerken bi şaplak atın :yuppie:

:höyt::hööyt::donkdonk::kırbaç: arkadaş artçılık kariyerimi bitirmeye çalışıyor...
Bu arada cumartesi günü motorun boya işi bitiyor , pazar günüde öğleden sonra motoru almaya ğidecem. Aranızda olamıyacağım yani:bye:[/align]
Ara

(05-10-2011, 05:16 AM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(05-09-2011, 02:46 PM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Başkanım otomatiğe almışlar gibiydi, Erdem bilerek yatıyor motora Emrullah'a rüzgar gelmesi için oda sanki Erdeme bağlıymış gibi ona paralel hareket ediyor yolda devamlı yatıp kalktılar. :hahaha:

Hamit otomatiğe almasaydım kesin uçardım...çamur olduk ama yinede eğlenceliydi.
(05-09-2011, 03:12 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Çok zevkli oluyo tavsiye ederim. Emrullah'ı artçı alın. Birde motora binişini kayna alın

Erdo artçı gelirim ama senle uzun yola gelmem :P

Artçılıkta yüksek lisans yaptık atlamalı zıplamalı binişlerimiz var oda farkımız olsun :şekil:

Artık şu motorun gelsede görsek merak ettim motoru :)
Yaaaa olmaz ki ama al motoru eğitime gel direk :tamam:
Ara