Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Üye Rozetleri

[gmk] olarak forum sayfamızda uzun zamandır aktif olmayan Rozet sistemini aktif etmiş bulanmaktayız.

Zaman içinde <b>G</b>ebze <b>M</b>otosiklet <b>K</b>ulübü ile yaptığınız etkinlikler sonucunda profil sayfanızda ve yorumlarınızda bazı simgeler göreceksiniz. 

Bu simgeler (Rozetler) sayesinde aramıza yeni katılan arkadaşlarımız bizlerin <b>G</b>ebze <b>M</b>otosiklet <b>K</b>ulübü içindeki aktivitelerimiz hakkında daha geniş bilgiye sahip olacaktır. 

1.pngİlk Katılım Rozeti ilk kez toplantıya katılmış üyelere verilir.

toplanti2.pngToplantı Rozeti Toplantı Rozeti toplantıları kaçırmayan üyelere verilir.
(Bir yıl boyunca ayda en az iki toplantıya mutlaka gelen üyelere verilir. )

organizasyon.pngEtkinlik Rozeti Etkinlik Rozeti resmi organizasyonlara katılmış üyelere verilir.
(Toplantılar haricinde "Hadi Gidelim" başlığı altına açılan resmi <b>G</b>ebze <b>M</b>otosiklet <b>K</b>ulübü gezi ve organizasyonlarına katılan üyelere verilir.) 

gsurusu.pngGurup Sürüşü Rozeti Gurup Sürüşü Rozeti gurup sürüşüne katılmış üyelere verilir. 
(Gurup sürüşüne katılmış ve yöneticiler tarafından uygun görülen kişilere verilir.)

uzunyol.pngUzun Yol Rozeti Uzun Yol Rozeti 1000km üzeri gezilere katılmış üyelere verilir. 
(Tek seferde 1000km ve üzeri yol yapan üyelere verilir. Üyemiz Yapmış olduğu 1000km ve üzeri bireysel geziyi raporlarda yayınlarsa <b>G</b>ebze <b>M</b>otosiklet <b>K</b>ulübü organizasyonu şartı aranmaz.)

5.pngUlusal Festival Rozeti Ulusal Festival Rozeti ulusal festivallere katılmış üyelere verilir. 

6.pngUluslararası Festival Rozeti Uluslararası Festival Rozeti uluslararası festivallere katılmış üyelere verilir. 

kamp.pngKampçı Rozeti Kampçı Rozeti kamp organizasyonuna katılan üyelerimize verilir. 

egitim.pngEğitim Rozeti Eğitim Rozeti motosiklet eğitimlerine katılmış üyelerimize verilir. 
(Güvenli sürüş eğitimlerine katılmış üyelere verilir. Elinizde sertifikanız varsa bu rozet için <b>G</b>ebze <b>M</b>otosiklet <b>K</b>ulübü organizasyonu şartı aranmaz)

raporcu.pngRaportör Rozeti Raportör Rozeti gezi raporları hazırlayan üyelerimize verilir.
(Kişisel veya Resmi gezi raporu hazırlayan üyelerimize verilir.)

kar.pngKar Rozeti Kar Rozeti kış sürüşlerine katılan üyelerimize verilir.
(Zorlu kış şartlarında gezi ve organizasyonlara katılan üyelerimize verilir.)

mangal.pngMangalcı Rozeti Mangalcı Rozeti mangal organizasyonuna katılmış üyelerimize verilir. 

trip.pngOrganizatör Rozeti Organizatör Rozeti "Hadi Gelin" başlığı altında organizasyonlar düzenleyen üyelerimize verilir. 
(Kişisel olarak düzenlediği gezileri "Hadi Gelin" başlığı altında duyuran üyelerimize verilir.)

whatsapp.pngWhatsApp Rozeti WhatsApp Rozeti WhatsApp gurubuna kayıtlı üyelerimize verilir.
(WhatsApp mesajlaşma gurubuna kayıtlı üyelerimize verilir. KAYIT )

tamir.pngUsta Rozeti Usta Rozeti motosiklet konusunda üst seviyede teknik bilgi ve beceriye sahip üyelerimize verilir.

paylasim.pngPaylaşımcı Rozeti Paylaşımcı Rozeti elindeki fazla ekipmanları ücretsiz olarak arkadaşları ile paylaşanlara verilir.
(Bu rozeti almak için elinde kullanmadığı fazla malzeme olan üyemizin  "Çıkmacı-Takascı" başlığına konu açıp ürünü ihtiyaç sahibi bir arkadaşımıza ulaştırması gerekmektedir.) 

gmkico.pngGMK Rozeti GMK Rozeti motosikletinde GMK logosu taşıyan üyelerimize verilir. 

forumaktif.jpgForumAktif RozetiForumAktif Rozeti forumlarda orijinal konular açıp içeriğe editör seviyesinde katkı sağlayan üyelerimize verilir.
(konuların daha önceden sitemizde paylaşılmamış olması gerekmektedir.)

nikon.pngFotoğrafçı Rozeti fotoğraf makinesini yanından ayırmayan ve organizasyonlarda sürekli fotoğraf çeken üyelerimize verilir.
(Bu rozet süreklilik gerektirir, aksi durumda geri alınır . Fotoğrafları Forumda veya [gmk] resmi facebook sayfasında paylaşmak yeterlidir.)

kalp.gifAltın Kalpli Rozeti sevgi evleri, huzur evi, ağaç dikme v.b. sosyal sorumluluk organizasyonlarına katılan üyelerimize verilir

* Aksi belirtilmediği sürece yukarıda belirtilen şartları bireysel olarak değil [gmk] ile birlikte yapmış olmanız gerekmektedir.
* Rozetlere zamanla yenileri eklenebilir veya silinebilir.
* Bazı rozetler güncel durumunuza göre üyelerimize verilir ve geri alınabilir.
* Rozet verilmesi Yönetimin inisiyatifindedir.

İyiymiş. Gelsin rozetler  :tamam:
Ara

Rozetlere dolar işareti talep ediyorum  :çiçek:

Gebze Motosiklet Kulübü Derneği
          2018-2021 Yönetimi
             Denetleme Kurulu

2021-2024 Yönetimi
              Denetleme Kurulu
:utan:       :utan:       :utan:
GİRBAY SÜRÜCÜ KURSLARI
BİZİM SÜRÜCÜ KURSU
Ersin AVUTMAN
Ara

Öncelikle vatana millete hayırlı olsun   :çiçek:

sırasıyla yazıyorum, umarım uygun bulunur  :tamam:

Toplantı Rozeti, [b]Etkinlik Rozeti, [b]Mangalcı Rozeti, [b]Altın Kalpli Rozeti[/b] [/b][/b]

:kopkop: :kopkop: :kopkop: :kopkop:
Ara

(10-30-2019, 02:13 PM)ERSİN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Rozetlere dolar işareti talep ediyorum  :çiçek:

Ersin senin kaç adet hesabın var  :O  :O :O

ayda 2 aidat mı ödüyorsun yoksa   :çiçek: :çiçek:
Ara

(10-30-2019, 02:17 PM)EMRE.ALTINAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Öncelikle vatana millete hayırlı olsun   :çiçek:

sırasıyla yazıyorum, umarım uygun bulunur  :tamam:

Toplantı Rozeti, [b]Etkinlik Rozeti, [b]Mangalcı Rozeti, [b]Altın Kalpli Rozeti[/b] [/b][/b]

:kopkop: :kopkop: :kopkop: :kopkop:
Emre talep ettiğin rozetler verilmek üzere uygun görülmüştür hayırlı olsun.

(10-30-2019, 02:07 PM)Emrah Özdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  İyiymiş. Gelsin rozetler  :tamam:

Emrah rozetlerin hayırlı olsun :)

(10-30-2019, 02:13 PM)ERSİN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Rozetlere dolar işareti talep ediyorum  :çiçek:

Ersin rozetlerin hayırlı olsun.

Rozetler candır rozet için karda sürüp hasta olmuștum.

Gideceğiniz Yeri Bilmiyorsanız,Vardığınız Yerin Önemi Yoktur.

Ağanın eli tutulmaz

Gmk    YAMAHA XCITY 250   Gmk
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi