Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir enduro macerası

Bir forumda rastladım ve içinde eğitici bilgilerde paylaşıldığı için hoşuma gitti.

http://www.endurocu.com/modules.php?name...289#128546

http://www.endurocu.com/modules.php?name...292#128550

Bence Transalp verebileceğinin çok fazlasını vermiş burada.
Ara

Mehmet abi paylaşım harika :+1:

İlk video için;
reyzing işini yaşlandığımda bırakıp bir enduro yada chopper alıcam kısmetse.
Arkadaşın yazdığı gibi okumak, izlemek ve dinlemek ögretir ama yeteri kadar değil.
Kullandığımız makinaların karakterini olması gerektiği koşullarda test edip öğrenmemiz lazım.
Nasıl öğrenmemiz gerektiğini güzel bir şekilde aktarmış.
Bu arada alfawings abimizi (alpaslan kuzucan) devamlı okuyoum.

ikinci video için;
keşfedilecek o kadar çok yer varki , uzaklarda aramaya gerek yok.
Endurocular bu konuda çok şanslı...
Ara

Emrullah teşekkürler. Farklı tarz motosikletlerin mutlaka farklı keyifleri var bu kesin. Belki sürat hepimizin tutkusu gerçekten. Yakın çevreme söz geçirebilsem yada onları üzmeden halledebilsem kesin yarış tipi bir makine alırdım. Fakat diğer yandan maceracı keşfetmeyi seven yenilikçi bir kafaya sahip olmam sebebiyle diğer yandan doğa ve şartları ile mücadeleden zevk almam sonucunda şu an kullandığım motorda buldum kendimi. Ha çok hakkını verebiliyormuyum, hayır. Fakat olsun elimin altında o güç ve olanak olsun tatmin ediyor işte. Yani dediğin gibi bir gün önüne kötü bir yol çıkıpta "ben buraya giremem" yada "geçemem" demek istemiyorum. Yada sırf mücadele için en saçpa sapan rotaları seçebiliyorsun. Geçip gidincede kişisel bir tatmin yaşıyorsun. Zaten çoğumuzun aradığıda o değilmi. :utan::çiçek:
Ara

(07-23-2011, 10:13 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  reyzing işini yaşlandığımda bırakıp bir enduro yada chopper alıcam

Nedemek istiyorsun emocan biz yaşlımıyık ulaaaa.:boks:

gidemediğin yer senin değildir

bol çamurlarrrr
Ara

(07-23-2011, 11:35 PM)doctor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  
(07-23-2011, 10:13 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  reyzing işini yaşlandığımda bırakıp bir enduro yada chopper alıcam

Nedemek istiyorsun emocan biz yaşlımıyık ulaaaa.:boks:

Evet Yaşlılar ve kendini yaşlı hissedenler topluluğu :]
Ara

(07-23-2011, 11:35 PM)doctor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Nedemek istiyorsun emocan biz yaşlımıyık ulaaaa.:boks:

Sen erken yaşlanan grubundansın abi.

Bütün motorcuların ruhu gençtir.
Ara

bir gün hepiniz yaşlanacaksınız.. huhahahaaaa...:P
Ara

(07-25-2011, 07:25 AM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bir gün hepiniz yaşlanacaksınız.. huhahahaaaa...:P

Ben yaşlanmam tabi motor olarak :D:D
Ara

(07-25-2011, 07:25 AM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bir gün hepiniz yaşlanacaksınız.. huhahahaaaa...:P

abi sen hala gençsin, yaşlananlar düşünsün :P
Ara

(07-25-2011, 07:35 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

Ben yaşlanmam tabi motor olarak :D:D

motor derken..:P daha açık konuşabilirmisin :]
Ara