Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Yağmurda motosiklet kullanmak güvenlimi?
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3

Peki biz neden kayıyoruz? :)
yagmur damlaları yüzüne vurunca kötü kaskınız gece görüşlüyse üstelik.:]
(01-20-2012, 08:41 PM)GsrEra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Peki biz neden kayıyoruz? :)

Erdem bu çekik gözlülerin yağmuruda bir garip heralde :]
http://www.motogymkhana.org/

Bu okulda eğitim almayı çok isterdim, japaonlar bu işide çok güzel yapıyor.
Hızlı frenleme, ani dönüşler,kontra, motora dar alanda hakim olma,kıvraklık ve daha fazlasıı....

Param olsa bu okuldan birkaç hoca tutar Türkiye'ye getirir okulu kurardım :tamam:

Yağmurda slic lastikle o dönüşleri yapmaları zor, aşagıdaki lastikleri kullanıyorlar

13540223gem.jpg
Bu sabah işe motorla gideceğim için biraz geç kalktım.Motorun yanına gelince şok oldum çünkü arka tekerin havası inikti :((( Hemen bir benzinciye gittim(Sanırım 1kmden fazla yol). Çok geç kaldıgım için biraz da hız yapmamdan ötürü ufak bir kayarak kaza tehlikesi atlattım.
Buradan çıkarılacak sonuç.Yok arkadaş ben kullanmasını hala bilmiyorum :))
(01-21-2012, 12:44 PM)Sezercelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu sabah işe motorla gideceğim için biraz geç kalktım.Motorun yanına gelince şok oldum çünkü arka tekerin havası inikti :((( Hemen bir benzinciye gittim(Sanırım 1kmden fazla yol). Çok geç kaldıgım için biraz da hız yapmamdan ötürü ufak bir kayarak kaza tehlikesi atlattım.
Buradan çıkarılacak sonuç.Yok arkadaş ben kullanmasını hala bilmiyorum :))

Estağf. Sezer o ne demek :]

Aslında olay yumuşak kullanmakla alakalı. Yani sert hareketlerden kaçınmak lazım. Bu yağmurda da kuru havada da geçerli.
ilahi cihan abi :)
Japon yagmuru.

Bu arada Forum gorunumu gerektıgı halını almıs. Antıka gorunumden kurtulduk. Selamlar baskan
özel lastikler özel pist temiz güvenli ortam
maalesef sokakları yansıtmıyor böyle yaparsanız asfaltla yakın bağ kurarsınız
Sayfa: 1 2 3