Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: SATILIK CBR 250R (2011) -SATILDI-
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2
Arkadaşlar CBR 250'mi satıyorum.
GMK'ya öncelik ve fiyat konusunda yardımcı olunur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-mo...009/detay/
Çok temiz ve titiz kullanılmış bir makina, alana ve satana hayırlı olsun şimdiden.
Büyük makina düşünmesem kaçırmazdım.
Hayırlısı olsun batuhan inşallah en kısa sürede satarsın makinanı.
Sattıktan sonra ne düşünüyorsun bakimmm?:hö:
Batuhan abi gel sanada MT-03 alalım :tamam:
Batuhan hayırlı satışlar. Motosiklet daha sıfır ayarında ama sende CBF alacaksın sanırım.

Güzel ve gayet temiz bir makina. Düşünen kaçırmasın bence.
tertemiz , ışıl ışıl.. :tamam:

bu makina alınır :+1:
Batuhan hayırlı olsun, yep yeni tertemiz motor ama sanırım yetersiz geliyor :P artık
(03-06-2012, 11:47 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Batuhan hayırlı olsun, yep yeni tertemiz motor ama sanırım yetersiz geliyor :P artık

İnsan motor alırken bir cüssesine bakar öyle alır yani. :çiçek:
(03-06-2012, 11:51 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-06-2012, 11:47 AM)MaRaNtZz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Batuhan hayırlı olsun, yep yeni tertemiz motor ama sanırım yetersiz geliyor :P artık

İnsan motor alırken bir cüssesine bakar öyle alır yani. :çiçek:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
evet arkadaşlar, 98kg. lık bir bünyeyi taşımak için daha güçlü birşey almayı planlıyorum :)
fuarda NC700'e baktım. çok ta hoşuma gitti, 2 silindir ve 48 beygire sahip. asvalt lastiği var.
yada deauville düşünüyorum, deauvillede de 2 silindir var. Burak'ın Cbf'ini kullandıktan sonra çok kararsız kaldım.
cbf mi, deauville mi diye.
birde vfr800 var :)
bu arada; cbr250 motora başlamam ve alışmam için çok etkili oldu. hafif ve güçlü bir motor.
Sayfa: 1 2