Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: VARADERO'ya makyaj
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
Motoruma ne zamandır yapmak istediğim jant şeridi ve görünürlğü arttırmak için reflektif gözleri yerleştirdim. İki adet tük bayrağıyla uyumlu ve göze hoş gelen bir görünüm kazandırdım. Varaderom sade görünüşünden kurtuldu..

Uygulama öncesi fotolar.

IMG_5038.jpg

IMG_4754.jpg

Uygulama sonrası fotolar.

IMG_5755.jpg

IMG_5709.jpg

IMG_5704.jpg

IMG_5701.jpg

IMG_5698.jpg

IMG_5696.jpg

IMG_5693.jpg

IMG_5689.jpg

IMG_5686.jpg
Mümin eline sağlık çok güzel olmuş, resimler görünmüyor ama ben canlı canlı gördüm.
şeritler süper olmuş..

bayrakları başka yere yaıştıraydın...
Nerde fotolar?
canlı bi görüntü olmusur eminim. kıskanmasınlar diye resimler kacmıs sanırım :D
Geliyor. Azkaldı.
Guzel olmus Mumin.. ben de cant seridi aldim..Dumduz serit..useniyorum ugrasmaya :) Nasil uyguladin..esneyerek kıvrılıyor mu canta uygularken?
(05-20-2012, 09:47 PM)Buraq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Guzel olmus Mumin.. ben de cant seridi aldim..Dumduz serit..useniyorum ugrasmaya :) Nasil uyguladin..esneyerek kıvrılıyor mu canta uygularken?

Esnek bir malzeme. Fakat uygulamada el becerisi istiyor. Bu işi yapan aparatlarında şeritle beraber verildiğini söylüyorlar. Ama ben araba aksesuarcılarından aldığım için böyle bir alet verilmedi. Kendim el ile uyguladım. Zaman aldı.
(05-20-2012, 09:53 PM)leather_engineer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-20-2012, 09:47 PM)Buraq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Guzel olmus Mumin.. ben de cant seridi aldim..Dumduz serit..useniyorum ugrasmaya :) Nasil uyguladin..esneyerek kıvrılıyor mu canta uygularken?

Esnek bir malzeme. Fakat uygulamada el becerisi istiyor. Bu işi yapan aparatlarında şeritle beraber verildiğini söylüyorlar. Ama ben araba aksesuarcılarından aldığım için böyle bir alet verilmedi. Kendim el ile uyguladım. Zaman aldı.

oyy kac saatini aldi?
O kadar abartılı değil ama 30 ila 40 dk amı aldı sanırım.
Sayfa: 1 2 3