Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Safranbolu Gezisi Ve Motorcu Dostu Rock Cafe (Kayra Hotel)
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
Ailemle beraber yaptığım bu gezide tesadüfen motorcu dostu Kayra Otelde konakladık. Otelin sahibi Yılmaz Bey, kendisi de bir Harleyci 6 odalı konağın alt kısmını Rock Cafe olarak tasarlamış. Öğrendikki pek çok motosiklet grubu buraya gezi düzenliyormuş. Hangi grupların geldiğini girişteki cam kapının üzerindeki stickerlardan görmek mümkün.

l9743.jpg
l9756.jpg
l976k.jpg
l9778.jpg
l9788.jpg
l979d.jpg
l97bj.jpg
l97ch.jpg
l97dl.jpg
l97fb.jpg
l97gf.jpg
l97hk.jpg
l97jg.jpg
l97jy.jpg
l97ku.jpg
l97ll.jpg

Bu da Kayra Otelin incelemek isteyenler için linki ---->
http://www.kayrabutikhotel.com/
Çağlar güzel bir gezi olmuş. Oteli kaydettim çok teşekkürler. Bu sene bir Safranbolu, Amasra yapmak istiyorum bende. :çiçek:
Çağlar çok güzel fotolar eline sağlık.
Cihan abi bir haftasonu gezisi olarak düşünüyorsan amasrayı tarihi belli olunca banada haber verirmisin geçen sene amasraya gittim doyamadım bu sene tekrar gitmek istiyorum birlikte gidelim :çiçek:
(03-21-2013, 11:54 AM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çağlar güzel bir gezi olmuş. Oteli kaydettim çok teşekkürler. Bu sene bir Safranbolu, Amasra yapmak istiyorum bende. :çiçek:

benide yaz cihan abiii :)

Çağlar geziniz gerçekten çok güzel gözüküyor özellikle Hard Rock Cafe kısmı..
Harika oraya gidenimiz çok oluyor , uğramak lazım. Bu arada fotoğraflar harika :tamam:
Noluyo ya birden herkesin Safranbolusu geldi :O
(03-21-2013, 01:32 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Noluyo ya birden herkesin Safranbolusu geldi :O

Sert bir gezi yapalım oraya abi :]
(03-21-2013, 01:36 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-21-2013, 01:32 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Noluyo ya birden herkesin Safranbolusu geldi :O

Sert bir gezi yapalım oraya abi :]

Yapacağız Emocanda sen hele bir motorlansan artık.
Bu Seçoda sukucusunu satsın.
coming soon cihan abi, yetiştiricem emocanı sezona sen merak etme. :P:P
(03-21-2013, 01:41 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yapacağız Emocanda sen hele bir motorlansan artık.
Bu Seçoda sukucusunu satsın.

Süpriz abi , yakındır bombayı patlatmam : )

bu yaz cok sert geçecek.
Sayfa: 1 2 3