Gebze Motosiklet Kulübü Forumları

Tam Versiyon: Honda Twister KTM Adventure'e karşı
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Sayfa: 1 2 3
CBF 250 Twister ile KTM 990 Adv.'a sol çekiyorum ve gazlama.
Tabiki sollayan yolcusuda olan benim. :P
İznik yollarını özledim arkadaşlar.

mehmet abi hızınız kaç km?
(05-12-2011, 07:35 PM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mehmet abi hızınız kaç km?

Murat 110-120 civarları olabilir. Twister zaten iki kişi 130 görürdü en son.
O gün KTM'yi kullanan arkadaş çok sıkıldı bizim tempodan biraz heyecan katayım diye önüne geçip bastım gaza. Fakat artçım (eşim) arkadan frene bastığı için çokta basamadım. :]
çok güzel yollardan geçmişsiniz abi :tamam:
(05-12-2011, 07:46 PM)MuratS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]çok güzel yollardan geçmişsiniz abi :tamam:

Sağol Murat. Sezon başladı en kısa zamanda gidelim oralara. Umarım senin makinede tamir ve bakımda değildir. Bu eski GMK endurocuları topluca devre dışı oldu mübarekler.
abi video güzelde müzik benim tarzım değil :]

bu arada yenge nasıl frene bastı , fren manetini omuzunamı bağlamıştın :]
(05-12-2011, 07:56 PM)emomen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]abi video güzelde müzik benim tarzım değil :]

bu arada yenge nasıl frene bastı , fren manetini omuzunamı bağlamıştın :]

Emrullah bu manet benim kaska bağlı karışık bir sistem. Şartlı refleks prensibi ile çalışıyor sanıyorum. Kask arkadan kuvvetli darbeler alınca sağ ayak ve sağ el bilinç dışı frene basıyor.

Emrullah bu manet benim kaska bağlı karışık bir sistem. Şartlı refleks prensibi ile çalışıyor sanıyorum. Kask arkadan kuvvetli darbeler alınca sağ ayak ve sağ el bilinç dışı frene basıyor.
[/quote]

hahaa çok yaşa abiii.. süper
(05-12-2011, 08:01 PM)mehmet_cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Emrullah bu manet benim kaska bağlı karışık bir sistem. Şartlı refleks prensibi ile çalışıyor sanıyorum. Kask arkadan kuvvetli darbeler alınca sağ ayak ve sağ el bilinç dışı frene basıyor.

teknoloji baya ilerlemiş abi :P
Bu sistemin adı artçı freni. Motosiklete yeni bir terim eklenmiş oldu
Sayfa: 1 2 3