Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Harley için lastik yardım

Babamın ve arkadaşının motorundaki lastiklerin dişleri çok fazla eskimemiş olsada yıl bakımından bayatladığı için lastikleri değiştirmeyi düşünüyoruz. Yumuşak ve tutunma gücü iyi bir lastik bakıyoruz.Yumuşak olarak metzeller ve Avon marka söyluyor çoğu lastikçi fakat Michelin, Dunlop ve Pirelli de var tabiki. Üzerindekiler Michelin. Harley'in anlaşmalı lastiği Dunlop'tu şimdi michelin kullanıyor. Birinci tercih Avon, ikincisi Metzeler, üçüncüsü Michelin olarak tercihlerini belirlemişler. Tabi yeni tarihli olacak. Piyasayı araştırmışlar ve yeni lastikler henüz gelmemiş. Birde kimisi yumuşak lastikler bir yıl sonra sertleşir kullanılmaz veya yarılır, patlar diyor. Motorlarda ağır. Sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir. Farklı önerileriniz varsa görüşlerinize açığım. Bildiğimiz ya da anlaşmalı olduğumuz lastikçilerimiz varmı? Yahut yeni tarihli bulabileceğimiz yerler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ön : şu anda bilmiyorum ama öğrenince yazacağım
Arka :150/80/16
Ara

Erdem gördüğüm kadarıyla bu lastik işleri çok karışık..

Tek bir marka çok iyi lastik üretiyor denilemiyor.. hiç tanınmayan bir marka bile bir modelinde harika bir kimyasal tutturup çok verimli lastik üretebilirken tanınmış bir firma başarısız olabiliyor..

Birde lastikten herkesin beklentisi farklı oluyor, kullanım yerleri farklı oluyor falan filan...

Bora abimiz var.. Bora Eriş Veysel 'in selamı var dersin Enduroist den.. 0532 291 20 50 bir de onunla konuş istersen.

Mehmet abi ve Cihan abiye lastikleri ondan aldık.. :tamam:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Teşekkürler Veysel. Numarayı aldım boş anımda ararım
Ara