Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motosiklet sürücüsünden - Görmedin

teşkkürler mehmet bey aynen anlattığın gibi sadece kısa bir cevap görmedim bu görememe lifimin kopmasına ve doktorların ifadesiyle bir buçuk ay en güzel günlerimin sizlerle yollarda olamayacağımın kötü haberiydi.
mümkün olursa balıkesir kaz dağlarında teker döndürmek dileği ile tüm GMK ailesine sevgi ve saygılarımı sunarım.
Ara

(06-28-2011, 09:26 AM)ismail 60 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  teşkkürler mehmet bey aynen anlattığın gibi sadece kısa bir cevap görmedim bu görememe lifimin kopmasına ve doktorların ifadesiyle bir buçuk ay en güzel günlerimin sizlerle yollarda olamayacağımın kötü haberiydi.
mümkün olursa balıkesir kaz dağlarında teker döndürmek dileği ile tüm GMK ailesine sevgi ve saygılarımı sunarım.

İsmail abi, allah beterinden korudu seni... beraber olsaydık o görmedim diyen arkadaşa bir güzel kask izi hediye edecektim...

Aramızda olmaman kötü bir haber :hö:

Ara

Geçmiş olsun İsmail abi. Bekliyoruz seni.
Ara

abi tekrar geçmiş olsun şu an durumun nasıl daha iyisindir umarım.
Ara

İsmail abi çok geçmiş olsun sen kendine dikkat et yeter bize...
Ara

(06-28-2011, 09:26 AM)ismail 60 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  teşkkürler mehmet bey aynen anlattığın gibi sadece kısa bir cevap görmedim bu görememe lifimin kopmasına ve doktorların ifadesiyle bir buçuk ay en güzel günlerimin sizlerle yollarda olamayacağımın kötü haberiydi.

ismail abi tekrar geçmiş olsun.inşallah kazdağlarına beraber gidebiliriz
Ara

Hocam geçmiş olsun. Eskilere bişi olmaz. Bahane yok Kazdağlarında beraberiz. Hem ben Twisterı özledim biraz alırım senden. :çiçek::kalp:
Ara

İsmail Bey, öncelikle tekrar geçmiş olsun.
Allahtan acil şifa diliyorum.
Bu tatsız olay, sizi bizden koparamaz. Daha yapacak çok yolumuz, içecek çok rakımız var.

Görüşmek dileğiyle.
Ara