Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

30.000 KARTAL 30.000 ATKI İNÖNÜ'DE

Kara Kartal İnönü'de telafisi çok zor bir maça çıkıyor! 3 maçta 2 yenilgi ile Avrupa Ligi'ni zora sokan Beşiktaş, 4. maçında Dinamo Kiev'i ağırlıyor.

Avrupa Ligi gruplarına 5-1'lik Maccabi Tel Aviv galibiyetiyle başlayan ancak ardından Stoke City ve Dinamo Kiev deplasmanlarından eli boş dönen Beşiktaş 3. sıraya inmişti. Lider Stoke'un 4, ikinci Kiev'in de 2 puan gerisinde olan siyah beyazlılar, iddiasını güçlendirmek için bu akşam İnönü'de Kiev'i yenmek zorunda. Beraberlik, temsilcimizin şansını azaltır, olası bir mağlubiyet ise gruplardan sonrasını mucizeye bırakır...

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Carlos Carvalhal, Guti ve Fernandes'i Dinamo Kiev maçı kadrosuna almadı. Kartal'ın Portekizli çalıştırıcısı, Dinamo Kiev maçı öncesi de sürpriz bir seçim yaptı. Carvalhal, son olarak 6. haftadaki Kayserispor maçında kadroya aldığı, ardından kızağa çektiği Guti-Fernandes ikilisine Dinamo Kiev maçında da şans vermeyecek.

Dün düzenlediği basın toplantısında Dinamo Kiev ile oynanan ilk maça moralsiz çıktıklarını belirten Portekizli teknik adam, "Yarınki maça moral olarak, güven olarak daha iyi bir şekilde çıkacağımızı söyleyebilirim. Daha bir takımız, daha kaliteliyiz, daha kuvvetliyiz. Bu içerikleri de oyunun geneline kattığınız zaman, rakibe daha zorluk çıkarma ve kazanma şansımız olacak" diye konuştu.

Fiyapı İnönü Stadı'ndaki mücadele saat 20.00'de başlayacak. Karşılaşmayı Norveçli hakem Tommy Skjerven yönetecek.

BEŞİKTAŞ-DINAMO KIEV
STAT: Fiyapı İnönü Stadı
SAAT: 20.00
HAKEM: Tommy Skjerven (Norveç)

BEŞİKTAŞ: Cenk, Hilbert, Sİvok, Egemen, İsmail, Quaresma, Ernst, Necip, Aurelio, Simao, Almeida
TEKNİK DİREKTÖR: Carlos Carvalhal

DINAMO KIEV: Shovkovski, Silva, Yussuf, Betao, Almeida, Gusev, Vukojevic, Milevsky, Garmash, Yarmolenko, Shevchenko
TEKNİK DİREKTÖR: Yuri Semin

160711104912_imza3.JPG
Ara

çarşı DINAMO KIEV karşı.:duello: güzel bir maç olacak.

Bende orda olacağım bir kaç saat sonra... kapalı biletim hazır ... atkı zaten var ...

160711104912_imza3.JPG
Ara

murat rus dostumuzu unutma :]:]:]:]

(11-03-2011, 03:21 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  murat rus dostumuzu unutma :]:]:]:]

rus derken ?? Absolit mi ?

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

seyfo sorumu soruyon siparişmi veriyon:]:]:]

bunun hesabı sorulur :sinirli:

DijitalTurk Toplu.Biz
Keşfedebildiğin kadar özgürsün.. (VeYSeL)

Satışşşşşşşş !!!

Adam absolut u almış inönüye gidiyo....

Buzdolabında ramazandan kalma üzüm şırası var...sizde ona takılırsınız ..

HAhahaHahAHahaha....

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

murat abi sana nediyim bilmiyorum ki absolut içimize patladı redbullar elimizde ölece kala kaldık bittin sen:boks::boks::boks:

(11-03-2011, 03:21 PM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  murat rus dostumuzu unutma :]:]:]:]

Unutuyordum az daha :))
(11-03-2011, 03:30 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  

rus derken ?? Absolit mi ?

absolit yeni mi çıkmışş :]:]
(11-03-2011, 03:59 PM)VeYSeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  bunun hesabı sorulur :sinirli:

Beşiktaş- Kiev biletini sallayıp sallayıp hipnoz ettiler,

sonrada malum Absolit :)) ve 1-0 ama bu önemli...
(11-03-2011, 04:01 PM)SEYFO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Satışşşşşşşş !!!

Adam absolut u almış inönüye gidiyo....

Buzdolabında ramazandan kalma üzüm şırası var...sizde ona takılırsınız ..

HAhahaHahAHahaha....

Olum sen var ya en büyük gaz dağıtım istasyonu sende,

Demirören'in Körfez'deki Milangaz tesisleri yanında halt etmiş... :P:P:]:]
(11-04-2011, 07:00 AM)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  murat abi sana nediyim bilmiyorum ki absolut içimize patladı redbullar elimizde ölece kala kaldık bittin sen:boks::boks::boks:

Kardeşim hepimiz için ordaydım,

1 dakika bile susmadım, ses yok zaten görürsünüz :]:]

160711104912_imza3.JPG
Ara

Hızlı Menü:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi