Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Emirgan Lale festivali

Cihan hocam farkıyla yine muhteşem resimler ellerine sağlık..Güzel bir gezi olmuş:))
Ara

Cihan hocam, her biri kartpostal niteliğinde çok güzel fotolar.
Güzel bir hava ve güzel bir hafta sonu en güzel böyle değerlendirilir sanırım.
Ellerinize sağlık.
Ara

(04-08-2013, 07:40 AM)MehmetK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Cihan hocam, her biri kartpostal niteliğinde çok güzel fotolar.
Güzel bir hava ve güzel bir hafta sonu en güzel böyle değerlendirilir sanırım.
Ellerinize sağlık.

Sayın Kutay bir gün beraber tekrarlayalım. Ortam çok güzeldi fakat festival havasında kalabalıktı. Evden nevaleleride alıp piknik yapmak ve daha detaylı gezmek bizde istiyoruz.
Ara

İnşaallah Cihan hocam.

Bahar geldi. Zaten bundan sonra durmak yok.
Bu dönemde tek sorun, tenha ve çok kalabalık olmayan yerler bulmak olacaktır.
Ara

sabah namazından sonra yer bulmada zorlanacağımızı sanmıyorum eeee ne zaman gidiyoz :) (kaynak böyle yapılır)

(04-06-2013, 09:33 PM)Cihan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Sağolun arkadaşlar tek olumsuzluk Seyfo'ydu nereden takıldı peşime anlamadım. Yapıştı adam ya.
Emirgandan bastık Bayrambaşaya Forum İstanbulda alışveriş yaptık. Trafik feciydi fakat motosiklet geçiş üstünlüğü sağolsun biz sağdan soldan akıp gittik. :]

Sayın Cihan Abi !

Öncelikle sizi haftasonu Feshaneye program yapıp, forumda yayınlayıp milleti davet edip, daha sonra hiçbir sebep göstermeksizin kafanıza göre iptal ederek , açtığınız konudada bilgilendirme yapmadığınız için şiddetle kınıyorum.

Daha sonra başka biyere program yapıp, oraya geleceğimiz anlayınca vazgeçip daha başka biyere program yaparak , yıldırma kurtulma çabalarınızın ne kadar gereksiz olduğunuda anlamışsınızdır sanırım.

Eğer o gün macro lens yerine geniş bi lensim olsaydı , emin olun sizin fotoğraflarınızdan çok daha iyilerini yayınlardım.

lale_zpsd713c217.jpg

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Sayın yönetici Seyfo, ben SLR makine ile çekim yapmadım. Çektiklerimde sıradan capon turist işleridir. Bir başka sefer bende SLR ile çekince o zaman eleştiri yaparsınız. Ayrıca kullandığınız lens o gün tam çiçek böcek için uygundu çekseydinizde görseydik. Yinede paylaştığınız fotoğraf güzel olmuş.

Diğer konulara girmiyorum.
Ara

makinanın ne önemi var ...fotoğrafçılıkta önemli olan bakış açısı duygu düşünce değil miydi ???

benim fotoğraflarımda bunlar mevcut...

sizinkilerde Dilek ablanın bulunduğu fotograflar hariç gerisi tamamen boş...

hem o gün ben çiçeğin kralını çektim. : )))

ama sadece bunu yayınlıyorum ...

bu size yeter ...

(diğer konulara günü gelince gireceğim .)

husqvarna_logo_2.jpg
Ara

Çok güzel görüntüler
Ara

Fotolar efsane :tamam: Bizde uzun zamandır Emirgan falan yapamadık yanlız ben trafikten nefret ettiğim için mümkün olduğu kadar şehir içine girmekten kaçınıyorum:dur:
Ara